Dřevěný magnetický vlak Multi Crane Train Janod na tažení s jeřábem > varianta vláček

janod
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 755,00 Kč
kus
Janod dřevěný magnetický vlak Multi Crane Train je krásná dřevěná hračka vhodná pro chlapce od 2 do 4 let. Dřevěný vláček má oranžovo-hnědé barevné provedení, jeho rozměry jsou 37*7,5*15 cm. Tato skvělá hračka pro kluky má tři vagóny, pohyblivý jeřáb a také několik pestrobarevných kostek, které se dají pomocí jeřábu přenášet. Kluci si mohou vymýšlet vlastní dobrodružné příběhy o pracovnících, kteří musí přemisťovat velké kusy nákladu. Díky dřevěné hračce se tedy rozvíjí dětská fantazie a představivost, také motorika rukou, protože kamion má na sobě šňůrku na tahání, také objevují zákony fungování magnetu. Dále se děti učí poznávat barvy a tvary. Dřevěná tahací hračka je nadčasová, vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se na něm nedělali třísky. Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje i hmatová citlivost. Jemný povrch, pestré barvy a jedinečný design zaručí, že se vaše dětičky s dřevěnou hračkou pro tažení Janod nikdy nebudou nudit.

Francouzská společnost Janod se zabývá vývojem originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky tohoto výrobce jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

dřevěná hračka na tažení - magnetický vlak s jeřábem
rozměry 37*7,5*15 cm
dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
vhodná pro děti od 2 do 4 let
ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost
skvělá hračka na procházky venku, aby se děti nenudili
má pestré barvy na zaujetí děťátka
splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
francouzský design

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné