Dřevěný traktor Multi Animo Tractor Janod na tažení se zvířátky > varianta traktor

janod
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 699,00 Kč
kus
Janod dřevěný traktor na tahání Multi Animo Tractor je krásná dřevěná hračka vhodná pro chlapce od 2 do 4 let. Dřevěný traktor má krásnou červenou barvu, jeho rozměry jsou 27*10*11 cm. Zajímavostí této dřevěné hračky je, že má odnímatelný zadní přívěs, takže děti si svůj dopravní prostředek mohou samy poskládat. Součástí balení je několik zvířátek, stromeček a postavička farmáře. Malí kluci si mohou vymýšlet vlastní pohádkové příběhy o farmáři, který musí odvést zvířátka na pastvu nebo někam na farmářský trh. Díky dřevěné hračce se tedy rozvíjí dětská fantazie a představivost, také motorika rukou, neboť traktor má na sobě šňůrku na tažení. Dřevěná tahací hračka je nadčasová, vyrobena z kvalitního dřeva a zdravotně nezávadných a odolných barev.

Dřevo na hračkách Janod je ošetřeno tak, aby se neštiepilo, Janod je držitelem certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), což označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů bez narušení rovnováhy v přírodě a omezování původních obyvatel. Dřevěné hračky jsou dnes ve světě velmi populární, protože ve velké míře ovlivňují vývin dětí. Všechny dřevěné hračky Janod mají jistý vzdělávací význam, přispívají k mentálnímu a fyzickému rozvoji dítěte. Manipulací s dřevěnými hračkami se rozvíjí jemná dětská motorika, zkoumáním dřevěných povrchů se zvyšuje i hmatová citlivost. Jemný povrch, pestré barvy a jedinečný design zaručí, že se vaši malí rošťáci s dřevěnou hračkou na tahání Janod nikdy nebudou nudit.

Francouzská společnost Janod se zabývá vývojem originálních dřevěných hraček s francouzským designem. Hračky tohoto výrobce jsou nejen velmi zajímavé a zábavné, ale přispívají také k rozvoji dětské inteligence. Mají veselé barvy a hebký povrch. Hračky pro děti Janod splňují ty nejpřísnější bezpečnostní předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v naprosto bezpečné atmosféře. Kromě maximální bezpečnosti mají hračky i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí spoustu zábavy už dlouhá léta. Kvalitu značky Janod dokazují i ​​několik mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti

dřevěná hračka na tahání - traktor se zvířátky a farmářům
má odnímatelný návěs
rozměry 27*10*11 cm
dřevo pochází ze zodpovědně obdělávaných lesů, které nijak nenaruší rovnováhu v přírodě (certifikát FSC)
vhodná pro děti od 2 do 4 let
ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
rozvíjí dětskou motoriku, hmatovou citlivost
skvělá hračka na procházky venku, aby se děti nenudili
má pestré barvy na zaujetí děťátka
splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
francouzský design

NÁŠ E-SHOP FUNGUJE NA 100% BEZ OMEZENÍ. v tyto dny se může dodání o 2-3 dny prodloužit
doprava a expedice je z důvodu zvýšené poptávky zpozděna, ale i tak se snažíme o co nejrychlejší expedici

každým dnem se situace vyvíjí a my děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné