Cotoons Houbička projektor hudební strojek > varianta hřib růžová

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 645,00 Kč
kus
Dětský světelný projektor Hřib Cotoons Smoby zajistí sladké sny pro vaše miminko. Projektor promítá světelné objekty (motýlky a kytičky) a hraje 4 uklidňující melodie, které doprovázejí děti do jejich snů. Rozměry dětského světelného projektoru ve tvaru hřibu jsou 16*13*13 cm a jeho celková výška je 16 cm. Efekty projektoru dítě zaujmou natolik, že zapomene na pláč a snadno usne. Dětský světelný projektor je proveden ve tvaru hříbku v růžovo-bílé barvě s podstavcem ve tvaru zelených lístků. Projektor je možné položit na jakýkoliv rovný povrch nočního stolku nebo na zem. K napájení jsou potřeba baterie 2 x AA/LR6 1,5V a nejsou součástí balení.

Noc ve tmě může být pro nejmenší děti někdy příliš stresující a strašidelná. Pokud máte problém s uspáváním děťátka, jedním z řešení problému může být zakoupení tohoto nádherného a tak praktického doplňku do dětského pokoje. Světýlko a uspávací hračka v jednom zažene obavy z tmy a přinese vašim nejmenším ratolestem sladké sníy. Pohádkové postavičky Cotoons děti uklidní a potěší před každým spánkem. Hračka může posloužit i jako prostředek k objevování a poznávání nového světa pro nejmenší, kteří se díky ní snadněji orientují na vnější svět a vnější podněty. Tento doplněk se nejlépe hodí pro nejmenší chlapečky.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce dětských hraček. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný k dětským ručkám. Všechny dětské hračky od Smoby mají oblé hrany. Barvy na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii, upoutají každé nejmenší děťátko. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován. Hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality a originálního designu.

 

                                                     v případě dotazů volejte - 604921321

 

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné