Dětský úklidový set Écoiffier vozík s vysavačem a žehlicí prkno s žehličkou > varianta úklid a žehlení

ecoffier
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 899,00 Kč
kus
Set hraček úklidový vozík s vysavačem a žehlicí prkno s žehličkou je výborná souprava hraček pro všechny šikovné děti od 3 let. Tyto hračky od známé francouzské společnosti Écoiffier se vyznačují kvalitním zpracováním a originálním designem. Úklidový vozík děti využijí při pomáhání rodičům, mohou si hrát na dospělé. V úklidovém setu dítě najde vysavač, žehlicí prkno s žehličkou a úklidový vozík s 10 doplňky. Díky setu hraček do domácnosti se úklid zalíbí každému usilovnému děťátku.

Dětský úklidový vozík Clean Home Écoiffier s vysavačem 10 doplňků modro-zelený
Úklidový vozík Clean Home je úklidová sada pro malé pomocníky v domácnosti od 3 let. Souprava na úklid pro děti obsahuje 10 doplňků, ke kterým patří vysavač pro děti, úklidový vozík, smeták, smetáček, lopatka, kbelík se ždímáním, mop a láhve na čištění. Úklidový vozík a vysavač, spolu s doplňky jsou vyhotoveny z kvalitního a odolného plastového materiálu. Celý set hraček na úklid je vyhotoven v pěkné zeleno-modré kombinaci, která se bude líbit každému dítěti. Úklidová sada Écoiffier má rozměry 21*27*56 cm.

Hra na domácnost rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu. Děti se nejen zabaví, ale učí se i odpovědnosti. Pomáhají rodičům, uklízejí si svůj pokojíček a tak se přibližují světu dospělých. Sada na úklid také rozvíjí jemnou dětskou motoriku a pohybové dovednosti.

Dětské žehlicí prkno s žehličkou Clean Home Écoiffier s 2 doplňky od 12 měsíců modro-zelené
Výhodný set dětské žehlicí prkno s žehličkou Clean Home Écoiffier s 2 doplňky je krásná dětská hračka, která je vhodná pro všechny pomocníky v domácnosti od 12 měsíců. Dětský set hraček do domácnosti je v modro-zeleném provedení, přičemž hračky k sobě dokonale ladí i díky modernímu francouzskému designu. Prkno na žehlení je skládací a nezabere mnoho místa. Děti budou mít radost z dětské žehličky s prknem na žehlení, se kterou se mohou pobavit bezpečně a bez obav. Žehlicí prkno pro děti má rozměry 54*21*53 cm.

Děti si při hraní s tímto setem rozvíjejí jemnou motoriku a pohybové dovednosti. S hračkami do domácnosti se může zabavit i několik dětí, které si při hře zlepšují komunikační schopnosti, fantazii a představivost. Hra s dětským žehlicím prknem a žehličkou dětem přibližuje svět dospělých.

Écoiffier je francouzská společnost, která vyrábí kvalitní hračky podle přísných evropských standardů. Écoiffier je známý svým důrazem na atraktivní a moderní design a precizní výrobu svých hraček. Plast na hračkách je kvalitní, hračky mají zaoblené hrany.

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné