Skluzavka Funny Smoby > varianta červená

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 2.579,00 Kč
VYPRODÁNO
Skluzavka s vodotryskem Funny Toboggan je nejnovější produkt z dílny francouzských designérů Smoby. Dětská skluzavka se může pochlubit oslňující červeno-žluto-modrou barevnou kombinací, kterou si zamiluje každé dítě od 2 let. Malí nezbedníci s ní zažijí krásné chvíle plné radosti a budou nadšeni skvělou plochou na klouzání s délkou až 2 metry. Pro ještě lepší zážitek nabízí dětská skluzavka možnost připojení hadice a během krátké chvíle se tak změní na originální tobogan s vodotryskem. Skluzavka pro děti je skvělou volbou, která potěší a překvapí každé dítě.

Do zahrady i na dvůr
Skluzavka bude díky svým nádherným barvám perfektním doplňkem každého dvora a zahrady. Speciální anti UV filtr, který chrání povrch skluzavky před slunečním zářením, se postará o to, aby si skluzavka zachovala své zářivé barvy, které nevyblednou ani během dlouhých let používání. Děti si při hře se skluzavkou rozvíjejí pohybové schopnosti a její pěkné barevné provedení u dětí stimuluje představivost a fantazii. Dětská skluzavka se dá také velmi jednoduše složit a rozložit, když ji dítě nepoužívá.

Osvěžující zážitek
Kluci i holčičky se tak mohou těšit na osvěžující zážitek během horkých slunečných dnů. Skluzavka se dokáže velmi rychle změnit na vodní tobogan, se kterým si děti vydrží hrát celé hodiny. Stačí k ní jednoduše připojit hadici a pustit vodu. Díky této výborné funkci se mohou děti spouštět rovnou do bazénku během letních měsíců.

Skutečný pocit bezpečí
Dětská skluzavka od francouzského výrobce Smoby je vyrobena z prvotřídního plastu, takže je velmi odolná a pevná. Skluzavka má zaoblené hrany a její povrch je velmi příjemný, sametový na dotek. Celková nosnost této skluzavky je až 50 kg. Skluzavka je stabilní i díky širokému podkladu pod schůdky, který zabrání zaboření se do trávy. Plochu na klouzání a schůdky spojuje pevná opora, zajišťující maximální bezpečnost. Samozřejmostí jsou i protiskluzové schůdky, na které může dítě směle vykročit bosou i mokrou nohou.

Po výstupu na povrch skluzavky se dítě může spolehnout na kulaté a hladké úchyty, které mu dodají při klouzání oporu a pocit bezpečí. Ergonomická plocha na klouzání je velmi pohodlná díky povrchové úpravě a šikovným opěrkám na ruce. Rozměry dětské skluzavky jsou 224*190*115 cm, přičemž celková délka skluzavky je 224 cm a výška 115 cm.

Smoby je francouzským výrobcem dětských hraček, který zaručuje kvalitu a odolnost skluzavky pro děti, která je vyrobena podle přísných norem a evropského standardu. Je držitelem certifikátu odolnosti a kvality. Francouzská značka Smoby je zárukou kvality ověřena během dlouhých let své existence. Každé dítě miluje jízdu na skluzavce, proto je to jedna z nejoblíbenějších hraček na zahradu.

Vlastnosti
skluzavka s možností napojení vody
délka plochy na klouzání až 2 metry
povrchový anti UV filtr proti slunečnímu záření
celková nosnost 50 kg
odolná a pevná konstrukce
protiskluzové schůdky
zaoblené hrany
krásné zářivé barvy
kvalitní francouzský výrobek

v období od 23.6.-8.7.2020 NEBUDE probíhat expedice zásilek

objednávky budou přijímány bez omezení, potvrzovány , popřípadě zboží zajištěno a k expedici půjdou po 8.7.2020


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné