Dětská přilba Janod s ventilací velikost 47-54 cm > varianta modrá

janod
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 595,00 Kč
kus
Dětská přilba k odrážedlům s ventilací Bikloon Janod je krásná přilba pro děti vhodná od 3 do 6 let. Na přilbě lze nastavit velikost od 47 do 54 cm, takže se přizpůsobí každé malé hlavičce a roste spolu s dítětem. Dětská přilba má pěknou modrou barvu, je to ideální doplněk k balančních kolu nebo odrážedlu . Otvory na přilbě dítěte zajistí ventilaci během jízdy na kole, takže se dítě tak snadno nezpotí, bude se cítit svěže po celou dobu. Dětská přilba je maximálně bezpečná na hraní se venku a také maximálně atraktivní, takže děťátko ji před jízdou na kole nikdy neodmítne.

Cyklistika patří jednoznačně k nejoblíbenějším dětským sportům venku. Děti rozvíjejí svou motoriku, budují svalstvo na nohou, ale co je v dnešní době nejdůležitější, jsou díky tomu déle na čerstvém vzduchu a na sluníčku. Dětská nastavitelná přilba je ideální a nezbytný prostředek při dětském sportování, protože jej chrání před nejrůznějšími zraněními. Pomůcky na kole Janod přispívají k ochraně dítěte během jízdy. Díky použitým materiálům a jedinečnému designu je dětská přilba Janod nadčasová, bude atraktivní a zajímavá i po několika letech.

Výrobce Janod produkuje kvalitní dřevěné hračky s francouzským designem, které jsou jednak hravé a jednak rozvíjejí inteligenci dětí. Hračky pro děti Janod splňují všechny přísné standardy a předpisy, proto si můžete být jisti, že děti se hrají a baví v zcela bezpečné atmosféře. Vedle maximální bezpečnosti mají i atraktivní provedení a dětem po celém světě přinášejí plno radosti a veselosti. Za kvalitou výrobce Janod stojí mezinárodní ocenění: PAL Awards, za hračky podporující rozvoj řeči a zlatá příčka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o vítězi rozhodují rodiče, pedagogové a děti.

Vlastnosti
dětská cyklistická přilba s ventilací
vhodná pro děti od 3 do 6 let
nastavitelná velikost od 47 do 54 cm
ochrání dítě při jízdě na kole
v pěkném barevném provedení
ze zdravotně nezávadných materiálů a barev
splňuje nejpřísnější standardy a předpisy pro maximální bezpečnost dětí
krásný francouzský design

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné