Kočárek nursery pro nejmenší maminky > varianta nursery

ecoiffier
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 355,00 Kč
kus
Kočárek pro panenku Nursery Écoiffier je krásný dárek pro každé malé děvčátko od 18 měsíců, které se rádo hrává s panenkami a touží po vlastním kočárku. Stabilní plastový kočárek s hlubokým dnem je vysoký 51 cm, vyznačuje se nízkou váhou a poskytne holčičkám dostatek prostoru pro pohodlné uložení panenky. Stylový kočárek nadchne každou holčičku pravým francouzským designem a barevným provedením. Tento multifunkční kočárek mohou malé maminky používat jako letní kočárek nebo plný kočárek, a to jednoduchým přehozením stříšky. Do kočárku se vejde panenka s výškou 32 cm.

dvě barevné varianty, dle stavu skladu

Hraní si s panenkami je krásná hra, kterou mají v oblibě všechny malé holčičky. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší. Když si s panenkou povídají, rozvíjejí se jejich komunikační a jazykové schopnosti, fantazie a kreativita. Hra s dětským kočárkem a panenkou u dětí rozvíjí pohybové dovednosti a motoriku, učí je odpovědnosti.

Kočárek pro panenky má celkové rozměry 45*32*51 cm. Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky a splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

NÁŠ E-SHOP FUNGUJE NA 100% BEZ OMEZENÍ. v tyto dny se může dodání o 2-3 dny prodloužit
doprava a expedice je z důvodu zvýšené poptávky zpozděna, ale i tak se snažíme o co nejrychlejší expedici

každým dnem se situace vyvíjí a my děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné