Stavebnice Maxi Abrick Superpack 3v1 zvířátka, auta a vláček velké kostky s potiskem

abrick
SKLADEM
CENA 799,00 Kč
kus
Stavebnice Maxi Abrick Superpack 3v1 zvířátka, auta a vláček je krásnou sadou kostek pro nejmenší děti od 1 roku. Stavebnice s vláčkem, barevnými autíčky a veselými zvířátky vytváří dětem podnětné herní prostředí a je zárukou dlouhodobé tvůrčí zábavy. Dětskou stavebnici tvoří velké kostky s potiskem, která je dělaná speciální technologií IML, takže obrázky se z kostek ani po delší době používání neošúchají. Jednotlivé dílky v zářivých barvách vytvářejí podnětné prostředí pro skládání kostek podle vlastní fantazie a vytváření vlastních příběhů. Děti se zahrají s vláčkem, který za sebou táhne dva vozy naložené kostkami s potiskem čísel, ale také se zabaví při skládání či rozkládání čtyř barevných autíček. Při hře se určitě nebudou nudit s veselými zvířátky, které si však musí nejprve poskládat.

Superpack kostek pro nejmenší děti 3v1 z řady Maxi Abrick od Écoiffier s vláčkem, autíčky i zvířátky zabaví nejmenší děti dlouhou dobu. Při hře s kostkami si děti rozvíjejí jemnou motoriku, učí se barvy, poznávají první čísla. Vymýšlením příběhů si děti rozvíjejí komunikační a vyjadřovací schopnosti. Hra s kostkami podněcuje u dětí fantazii a kreativitu a při skládání dílků rozvíjí logické myšlení. Stavebnice tohoto druhu jsou vhodné pro všechny děti od 12 měsíců, jsou bezpečné, lehké, barva je nesmazatelného a zdraví neškodná. Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nestierateľné a pro zdraví dětí neškodné. Dílky stavebnice do sebe pěkně zapadnou, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Dětské stavebnice Maxi Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny.

Écoiffier je francouzská společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se francouzská značka Écoiffier výrazně odlišuje. Při výrobě využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí. Hračky Écoiffier splňují nejvyšší evropské bezpečnostní kritéria a jsou vhodné i pro nejmenší děti. Stavebnice Maxi Abrick Superpack 3v1 je krásným dárkem, kterým zaručeně uděláte radost i vašemu děťátku.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné