Dětská pokladna Mini Shop Smoby elektronická > varianta modrá shop

smoby
SKLADEM
CENA 699,00 Kč
kus
Pokladna pro děti Mini Shop je oblíbená hračka dětí, které při hře rády napodobují skutečné prodavače. Dětská pokladna Smoby překvapí děti světelnými i zvukovými efekty a množstvím doplňků. Vyrobena je z kvalitního plastu, který je velmi odolný a dlouho vydrží. Zároveň je však velmi šetrný k pokožce a příjemný na dotek. Kasička je provedena v dětských, svěžích a hravých barvách, jde o kombinaci tyrkysové, světle zelené a bílé barvy. Pokladna má otevíratelnou zásuvku s mincemi i papírovými bankovkami, které jsou věrnou imitací skutečných euro peněz. Platit v dětském obchůdku mohou zákazníci i platební kartou. Zboží dítě blokuje na klávesnicové pokladně a cena se mu zobrazí na displeji.

Součástí pokladny je i klávesnice s čísly, která plní i funkci skutečné kalkulačky, a tak se dítě seznamuje prostřednictvím hry s matematikou a principem počítání. Produkty se dají i oskenovat pomocí čtečky čárových kódů přesně jako na opravdové pokladně. Skener po stisknutí tlačítka vydává zvuk a svítí. Dětská registrační pokladna přichází s mikrofonem, kterým pokladník upozorňuje návštěvníky svého dětského obchodu o akcích a novinkách. Celkem kasička obsahuje až 27 doplňků. Dětská pokladna se čtečkou kódů je kvalitní a praktická hračka z dílny francouzského výrobce Smoby, který má dlouhou tradici ve výrobě hraček a zaručuje nejvyšší evropskou kvalitu. Hračka je vhodná pro děti ve věku od 3 let. Její rozměry jsou 19*15*29 cm. Pokladna pro malé obchodníky Smoby funguje na 3 AA/LR6 baterie, které nejsou součástí balení.

Dítě si s pokladnou nemusí hrát jen samo, ale je přizpůsobena k tomu, aby mohli být ke hře přizváni i kamarádi. Mohou si hrát na prodavače a zákazníka, což velmi pomáhá k budování komunikačních schopnosti dítěte, ale i jeho sociálnímu cítění. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální hračka pro děti, které rády vymýšlejí různé příběhy a hrají si na dospělé. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Hra navíc zlepší šikovnost v počítání a manipulaci s penězi a zlepšuje finanční gramotnost, která se ve formě hry velmi snadno zapamatuje a v pozdějším věku je i důležitá.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé děťátko, proto je to nejlepší dárek. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné