Dětská pokladna Mini Shop Smoby elektronická > varianta červená

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 699,00 Kč
PRODÁNO
Dětská pokladna Mini Shop od Smoby s množstvím funkcí je hračka, bez které se neobejde ani jeden malý prodavač. Pokladna pro děti v červené barvě v kombinaci se zelenou a bílou má realistický design, množství funkcí a doplňků, díky čemuž se velmi rychle stane oblíbenou hračkou každého kluka či dívky. Je to úžasná elektronická hračka pro děti od 3 let, které si rády hrají hry na prodavače. Děti si mohou zvážit svůj produkt na mechanické váze, na které je vyobrazeno ovoce a zelenina. Zboží dítě blokuje na klávesnicové pokladně a cena se mu zobrazí na displeji. Klávesnice s čísly plní i funkci skutečné kalkulačky, a tak se dítě seznamuje prostřednictvím hry s matematikou a principem počítání.

Produkty se dají i oskenovat, přesně jako na opravdové pokladně. Skener po stisknutí tlačítka vydává zvuk. Při placení přes platební terminál zákazník použije kartu a následně dostane z pokladny doklad o koupi jako ve skutečné prodejně. Dětská registrační pokladna přichází s mikrofonem, kterým pokladník upozorňuje návštěvníky svého dětského obchodu o akcích a novinkách. Dále v balení najdete 2 krabičky a plechovku zboží, mince, papírové bankovky, pokladní kartičky-bloky, bankomatovou kartu. Pokladna pro děti s váhou je replikou opravdové pokladny a obsahuje vše pro realistickou hru na prodavače. Funguje na 3 AA/LR6 baterie, které nejsou součástí balení.

Dětská pokladna s doplňky je nejen velmi zábavná realistická hračka, ale přispívá i k rozvoji dětí. Manipulací s drobnými doplňky se rozvíjí jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální hračka pro děti, které rády vymýšlejí různé příběhy a hrají si na dospělé. Pestré barvy zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Děti nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Prostřednictvím předmětů, které každodenně používají dospělí se přibližují k tomuto světu, ke světu dospělých. K tomu je skvělým prostředkem pokladna pro malé obchodníky Smoby.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé nejmenší děťátko, proto je to nejlepší dárek pro nejmenší. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

od 24.6.2019 - 10.7.2019 - celofiremní dovolená - nebude probíhat expedice - OBJEDNÁVKY budou přijímány bez omezení, zboží zajišťováno a po 10.7.2019 bude odesíláno

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné