Dětská panenka Minikiss Smoby Maxi 45 cm > varianta maxi 45cm

Smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 899,00 Kč
kus
Hledáte krásnou panenku pro děti se zvukovými funkcemi v krásném oblečení? Panenka MiniKiss Smoby je jedinečná panenka s atraktivním designem v růžových dupačkách. Je vhodná pro holčičky ve věku od 12 měsíců. Dětská panenka má příjemné měkké tělíčko a roztomilý výraz. Panenka se stane první kamarádkou pro vaše dítě. Výška dětské panenky je 45 cm, má modré oči, kterými zvědavě pozoruje svět kolem sebe a milý úsměv, který potěší malé dítě. Panenka při hře po zmáčknutí bříška vydává zvuk polibku. Součástí balení jsou i baterie typu 3 x AG13/LR44 1,5V.

Hraní si s panenkami je krásná hra, která je již desetiletí oblíbená u všech malých dětí. Kromě zábavy však poskytuje i mnoho možností na růst a rozvoj dítěte. Dívky se velmi rády starají o svou panenku jako o vlastní miminko, koupou ji, krmí, uspávají, oblékají. Takovou péčí se dívky přibližují světu dospělých a zkoušejí, co život maminky/chůvy přináší. Rozvíjí se jejich jemná motorika a manuální dovednosti, mluvením se svým miminkem se rozvíjejí i komunikační a jazykové schopnosti dětí. Vymýšlením různých příběhů a situací se podporuje rozvoj dětské fantazie, představivosti a tvořivosti, děvčátka mají mnoho možností na hru s krásnou panenkou Smoby.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce dětských hraček. Materiál na hračkách Smoby se vyznačuje velkou odolností, příjemně oblými hranami a skvělým pocitem při hraní. Panenky ze série MiniKiss jsou vhodné na mačkání a mazlení, protože jsou z měkkého a pružného materiálu. Proces výroby hraček Smoby je pod přísnou kontrolou a hračky splňují ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

NÁŠ E-SHOP FUNGUJE NA 100% BEZ OMEZENÍ. v tyto dny se může dodání o 2-3 dny prodloužit
doprava a expedice je z důvodu zvýšené poptávky zpozděna, ale i tak se snažíme o co nejrychlejší expedici

každým dnem se situace vyvíjí a my děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné