Patrová čerpací stanice s 8 doplňky > varianta čerpací stanice

janod
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.755,00 Kč
kus
Patrová čerpací stanice s 8 doplňky Story Set francouzské značky Janod je špičkový výrobek splňující přísná kritéria kvality a bezpečnosti. Dřevěný set hraček je určen pro kluky od 3 do 8 let. Dřevěná čerpací stanice má 2 patra propojené rampami, obsahuje 8 dřevěných doplňků: 4 dřevěné autíčka, 1 motorku, 2 benzinové pumpy s pracovníky čerpací stanice a samolepky, kterými si dítě může čerpací stanici vyzdobit. Rozměry čerpací stanice jsou 58*32*45 cm. Hračka z dřeva poskytne vašemu dítěti mnoho herních podnětů, rozvíjí fantazii a manuální dovednosti dětí. S touto krásnou hračkou ze dřeva se děti zabaví celé hodiny. Dopřejte dětem radost ze hry s touto krásnou a kvalitní hračkou ze dřeva.

Díky bohatému příslušenství se děťátko zahraje s dřevěnou patrovou stanicí s unikátním francouzským designem i samo a při hře s jinými dětmi si aktivně rozvíjí komunikační schopnosti. Dvoupatrová čerpací stanice patří do série hraček Story Set a můžete si libovolně vybrat další dřevěné hračky, díky kterým si dítě bude budovat vlastní malé městečko. Dřevěná hračka je dodávána v praktickém balení. Dřevěná hračka je vyrobena ze zdravotně nezávadných materiálů, takže i když si menší dítě dá hračku do pusy, nehrozí zdravotní rizika. Krásné barevné ošetření hraček zajišťuje stálobarevnost dlouhá léta. Jasné barvy jsou odolné vůči otěru a hračka ze dřeva Janod bude celá léta jako nová.

Dřevěná hračka francouzské značky Janod je vyrobena na základě nekompromisního přístupu - výrobce uvolní do prodeje jen takové hračky, které splňují bezpečnostní kritéria a zabraňují zranění dítěte. Vizí značky Janod je používání materiálů s certifikátem FSC. Certifikát FSC označuje dřevo, které je vytěžené ze zodpovědně obhospodařovaných lesů, přičemž je zachována biologická rozmanitost, ekologie a obnovitelnost zdrojů. Dřevo je ošetřeno tak, aby se neštiepilo a použité barvy a laky na povrchové úpravě jsou zdravotně nezávadné a bezpečné.

Janod je renomovaná francouzská společnost, která přináší dětem prvotřídní hračky ze dřeva a svou historii píše již od roku 1970. V nabídce této značky najdeme dřevěné hračky s tradicí, které jsou však vyráběny moderními technologiemi a splňují očekávání a potřeby dnešních dětí a jejich rodičů. Hračky Janod jsou robustní, stabilní a pevné. Díky použitým kvalitním materiálům získáte pro své dítě nadčasovou hračku, se kterou se budou hrát i další generace. Výrobky francouzské značky Janod neustále podstupují inovace, aby naplňovali moderní trendy. Za kvalitou Janod stojí i mezinárodní ocenění.

Vlastnosti
dřevěná patrová čerpací stanice s 8 doplňky
pro děti od 3 do 8 let
kvalitně opracovaný dřevěný materiál
povrchová úprava ze zdravotně nezávadných barev a laků
praktické balení
rozměry 58*32*45 cm
pestrobarevné provedení
čištění vlhkým hadříkem
splňuje nejpřísnější bezpečnostní kritéria
francouzský design

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné