Traktor na šlapání Claas GM Smoby s přívěsem

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.699,00 Kč
kus
Smoby dětský traktor Claas GM je originální dětská hračka na hru venku, která je vhodná pro děti od 3 let. Dětský šlapací traktor má otevírací kapotu, jako opravdový traktor. Je laděný v zelené barvě, vzadu je praktický přívěs na hračky nebo jiné pomůcky pro malé řidiče. Vlečka na traktoru má 2 kolečka, dá se odpojit. Výška sedací plochy je 37 cm, dítě tedy nesedí příliš vysoko. Pohodlné sedadlo lze nastavit podle potřeb dítěte. Děťátko tak na svém traktoru sedí velmi pohodlně a bezpečně, zabaví se s ním dlouhé hodiny. Může jezdit po zahradě, hřišti nebo na procházkách s rodiči a zábavně tak trávit čas na čerstvém vzduchu. Kola traktoru jsou ovládána volantem, který se dá otáčet. Je to jedinečná hračka s realistickým designem, který mají v oblibě všechny děti.

Dětský traktor má pevnou konstrukci, je vyroben z kvalitních materiálů. Má délku 136 cm, výšku 56 cm a šířku 45 cm. Má řetězový pohon, jezdí velmi hladce. Je to ideální hračka pro všechny malé chlapce, kteří se nemohou dočkat, kdy vyrostou a budou moci jezdit na vlastním autě. Prostřednictvím traktoru se rozvíjejí pohybové a motorické dovednosti dítěte. Šlapáním do pedálů se posiluje svalstvo na nohou. Děti si také trénují reflexy a postřeh, tráví čas venku na čerstvém vzduchu namísto času stráveného u počítače nebo televize. Když si děti hrají na stavaře nebo zemědělce, rozvíjí se tím jejich kreativita a fantazie. Šlapací traktor pro děti poskytuje mnoho možností na hru, díky čemuž se velmi rychle stane oblíbenou hračkou i vašeho chlapečka. Traktor pro děti má nosnost 30 kg.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce velmi kvalitních plastových hraček pro děti s realistickým designem. Plast na hračkách Smoby je pevný a odolný, zároveň je velmi jemný a hladký, je to plast sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Upoutají každé dítě a je to skvělý dárek pro milovníky autíček. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ​​ta nejvyšší bezpečnostní kritéria. Smoby je zárukou francouzské kvality, originálních designů a jedinečných produktů, které vynikají na evropském trhu.

Vlastnosti
dětský traktor na hru venku
jedinečný chlapecký design
vhodné pro děti od 3 let
šlapací traktor s otevírací kapotou
zelené barvy s praktickým přívěsem
pohodlné sedadlo
rozměry délka 136 cm, výška 56 cm, šířka 45 cm
řetězový pohon
nosnost 30 kg
plast sametový na dotek
pevná konstrukce
kvalitní francouzský výrobek

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné