Garáž F1 Abrick Écoiffier se závodní dráhou a 4 autíčky > varianta garáž F1

ecoiffier
SKLADEM
CENA 799,00 Kč
kus
Dětská stavebnice Abrick Garáž F1 je určena pro všechny malé milovníky aut a závodů. Stavebnice ze sady Abrick je krásným dárkem pro chlapce od 18 měsíců. Stavebnice pro děti se závodní dráhou obsahuje vše, co potřebují k závodům formulí. Garáž F1 má 3 podlaží, která jsou propojena mechanicky ovládaným výtahem. Z každého podlaží zároveň vede samostatně vybudovaná cesta, po které se autíčka spouštějí přes zatáčky dolů. Na závody jsou připravena 3 závodní autíčka v barvách červené, oranžové a zelené. V případě poruchy porouchané autíčko odtáhne žlutý odtahovač.

Funkční garáž F1, 4 barevná autíčka, závodní autodráha, kamera, která snímá závody, závodní vlajky, cílová rovinka, lampa a další doplňky dělají z dětské stavebnice Abrick dokonalou hračku, se kterou děti dokáží trávit dlouhé hodiny. Všechny stavební dílky této dětské stavebnice jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran a jsou kombinovatelné s dílky jiných stavebnic Écoiffier Abrick. Dílky se snadno skládají a zároveň snadno rozkládají. Rozměry stavebnice pro děti jsou 64*34*32 cm.

Stavebnice z řady Abrick jsou vyrobeny z bezpečných a odolných plastů, jsou lehké, barva je nesmazatelná a zdraví neškodná. Vhodné jsou zvláště na rozvoj jemné motoriky, logického myšlení, pozornosti, rozeznávání barev apod. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii a zahánějí nudu – dítě zabaví na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Vhodné jsou také do předškolních zařízení. Francouzská firma Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček.

v období od 23.6.-8.7.2020 NEBUDE probíhat expedice zásilek

objednávky budou přijímány bez omezení, potvrzovány , popřípadě zboží zajištěno a k expedici půjdou po 8.7.2020


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné