Odrážedlo Princezna v magickém zámku Kiddieland se zvukem a světlem > varianta magická princezna

kiddeland
Dostupnost zboží: 4 dny
CENA 1.255,00 Kč
kus
Odrážedlo Princezna v magickém zámku od Kiddieland je nadčasové a originální růžové odrážedlo pro všechny holčičky od 12 do 36 měsíců, které touží po vlastním pohádkovém odrážedle s Disney motivem. Dětské odrážedlo s motivem Princezna v zámku potěší všechny holčičky, které si rády hrají na princezny. Odrážedlo Kiddieland v sobě skrývá magické zvukové a světelné funkce, zábavné melodie a okouzlující světla vytvářejí v holčičce pocit, že je ve skutečné pohádce. Pod volantem odrážedla se nachází piano, na kterém si holčičky mohou zkomponovat svou vlastní písničku a vydrží si hrát s odrážedlem dlouhé hodiny.

Autíčko má kvalitní plastová kolečka, bezpečné a velmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo s kvalitní opěrkou zad. Když se dítě učí chodit, dělá první krůčky, drží se zadní opěrky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Později sedá na auto a odráží se nohama, snadno se posouvá dopředu nebo couvá. Volantem se přední kolečka odrážedla vytáčejí do boků a dítě mění směr jízdy. Odrážedlo Princezna je krásným dárkem pro každou holčičku, má bezpečnou a stabilní konstrukci a je vyzdobeno krásnými obrázky princezny stojící před zámkem. Součástí balení jsou i baterie typu 2 x AA.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje již od roku 1998, licenci na výrobky Disney získali v roce 2002. Kiddieland je rozšířen na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jejich cílem je nabízet starostlivým rodičům hračky, při kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se s nimi i hodně naučit.

Vlastnosti
kvalitní a bezpečné odrážedlo
hravý design s motivem Princezna v zámku
pro děti od 12 do 36 měsíců
okouzlující design
množství světelných a zvukových funkcí

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné