Chodítko Mickey Kiddieland s míčky > varianta micky mouse

kiddeland
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.299,00 Kč
kus
Chodítko s motivem Mickey je určené pro nejmenší děti od 9 měsíců. Je to barevná pomůcka pro děti s mnoha funkcemi a se světelnými a zvukovými efekty, která pomáhá při prvních krůčcích. Díky širokému rozestoupení kol je chodítko pro děti stabilní a poskytuje dostatečnou oporu. Držadlo chodítka je v ideální výšce pro malé dítě a i když se neudrží rukama, umí se pohodlně opřít a nespadne.

Dětské chodítko Mickey Kiddieland má oválný tvar, a proto je pro dítě bezpečné. Oblé tvary dávají celkovému designu jedinečný ráz. Dětské chodítko je bílé barvy, která je krásně zkombinovaná s barevnými motivy Mickeyho, jemnou oranžovou a mátovou barvou. Hodí se tedy pro holčičku i pro chlapečka. Dětské chodítko slouží dětem i jako didaktická hračka. Svítí a hraje pěkné melodie. Na přední straně jou různé číselné kartičky, chrastítka, míčky či obrázky Mickeyho. Díky tomu se dítě učí rozeznávat barvy a tvary. Součástí balení jsou i baterie.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje už od roku 1998, licenci na výrobky Disney získal v roce 2002. Kiddieland je rozšířený na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jeho cílem je nabízet starostlivým rodičům hračky, u kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se s nimi i hodně naučit.

Vlastnosti
kvalitní a bezpečné
krásný design Disney pohádky Mickey
pro děti už od 9 měsíců

NÁŠ E-SHOP FUNGUJE NA 100% BEZ OMEZENÍ. v tyto dny se může dodání o 2-3 dny prodloužit
doprava a expedice je z důvodu zvýšené poptávky zpozděna, ale i tak se snažíme o co nejrychlejší expedici

každým dnem se situace vyvíjí a my děláme vše pro to, aby byl váš nákup u nás co nejbezpečnější a nejpříjemnější.

Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné