Odrážedlo Disney Kiddieland lokomotiva Minnie se světlem a zvukem > varianta lokomotiva

kiddeland
Dostupnost zboží: 4 dny
CENA 1.199,00 Kč
kus
Kiddieland elektronické odrážedlo Disney Minnie lokomotiva je nádherná hračka vhodná pro dívky od 12 do 36 měsíců, v pěkném růžovém provedení. Má krásný pohádkový motiv s obrázky Minnie a tvar vláčku. Děti si mohou vybrat na dětském odrážedle různé zvuky, pískat jako na opravdovém vláčku s hučícím motorem a vydat se na průzkum okolí. Součástí dívčího odrážedla jsou hodiny v přední části, pomocí kterých se děti mohou učit čas. Odrážedlo pro dívky je prostě hračka, která nesmí chybět ve výbavě žádného nejmenšího děvčátka libující pohádky a zábavné hry. Opěrka v zadní části zaručí, že vaše děťátko bude na odrážedle bezpečně sedět. Úložný prostor poslouží na odkládání drobností.

Dětská odrážedla nejsou jen prostředkem na zabavení se dětí a na zahnání nudy, i když je samozřejmostí, že děti se s nimi dokážou zabavit velmi dlouhou dobu. Pomocí odrážedla se rozvíjejí pohybové dovednosti dětí, posiluje se svalstvo na nohou i rukou. Děti se přibližují světu dospělých tím, že se hrají na řidiče dopravních prostředků. Kromě toho se prostřednictvím veselých barev a pohádkových motivů podněcuje a rozvíjí fantazie dětí, při stisknutí tlačítek, poslechu veselých zvuků, pozorování světýlek se učí i jak věci fungují, zajímají se o vnější svět. Dětské odrážedlo je ideální jako předchůdce pro první kolo děťátka, vyžaduje 3 AA baterie, které jsou součástí balení. Baterie jsou testovací, je třeba co nejdříve je vyměnit. Volant odrážedla lze otáčet do stran o 30°.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje již od roku 1998, licenci na výrobky Disney získaly v roce 2002. Kiddieland je rozšířen na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jejich cílem je nabízet pečlivým rodičům, kteří jsou zaplaveni obrovským množstvím různých dětských produktů, takové hračky, které jsou nejen zábavné, ale děti se při nich mohou i učit a rozvíjet. Zároveň Kiddieland nezapomíná na nejvyšší standardy a bezpečnost prodávaných produktů.


Technické parametry

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné