Odrážedlo Hasiči Paw Patrol Kiddieland se zvukem a světlem > varianta hasiči paw patrol

kiddeland
Dostupnost zboží: 4 dny
CENA 999,00 Kč
kus
Dětské odrážedlo Hasiči Paw Patrol od Kiddieland je kvalitní odrážedlo pro děti a zejména chlapce od 12 do 36 měsíců v červeno-černém barevném provedení. Dětské odrážedlo má motiv oblíbené pohádkové animované série Paw Patrol, kterou milují všechny děti. Odrážedlo Paw Patrol v sobě skrývá zvukové a světelné funkce, které překvapí každého odvážného hasiče. Realistická siréna, spolu s blikajícími světly zabaví děti, které si mohou zahrát na hasiče. Samozřejmě, netřeba zapomenout nastartovat a poslechnout si zvuk motoru. Dítě má k dispozici také klakson a další hudební efekty, které dělají toto odrážedlo výjimečným.

Autíčko má kvalitní plastová kolečka, bezpečné a velmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo s kvalitní opěrkou zad. Když se dítě učí chodit, dělá první krůčky, drží se zadní opěrky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Později sedá na auto a odráží se nohama, snadno se posouvá dopředu nebo couvá. Volantem se přední kolečka odrážedla vytáčejí do boků a dítě mění směr jízdy. Odrážedlo Paw Patrol je krásným dárkem pro každého chlapce, má bezpečnou a stabilní konstrukci a je vyzdobeno krásnými obrázky hrdinů z Paw Patrol. Součástí balení jsou i baterie typu 2 x AA.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje již od roku 1998, licenci na výrobky Disney získali v roce 2002. Kiddieland je rozšířen na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jejich cílem je nabízet starostlivým rodičům hračky, při kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se s nimi i hodně naučit.

Vlastnosti
kvalitní a bezpečné odrážedlo
hravý design s motivem Paw Patrol
pro děti od 12 do 36 měsíců
atraktivní design

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné