Odrážedlo Nella the Princess Knight Kiddieland se zvukem a světlem > varianta princezna nella

kiddeland
Dostupnost zboží: 4 dny
CENA 999,00 Kč
kus
Odrážedlo Nella the Princess Knight od Kiddieland je okouzlující a kvalitní růžovo-fialovo-bílé odrážedlo pro všechny malé holčičky od 12 do 36 měsíců. Dětské odrážedlo má motiv oblíbené animované postavičky Princezna Nella a je nádherně zdobené různými obrázky. Odrážedlo Nella v sobě skrývá zvukové a světelné funkce, které překvapí každou malou princeznu. Realistický zvuk motoru, klaksonu a množství dalších zvuků v kombinaci s pěknými světly jsou výjimečné pro toto pohádkové odrážedlo. Na palubní desce najde dítě tlačítka s různými funkcemi, se kterými si vydrží hrát dlouhé hodiny.

Autíčko má kvalitní plastová kolečka, bezpečné a velmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo s kvalitní opěrkou zad. Když se dítě učí chodit, dělá první krůčky, drží se zadní opěrky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Později sedá na auto a odráží se nohama, snadno se posouvá dopředu nebo couvá. Volantem se přední kolečka odrážedla vytáčejí do boků a dítě mění směr jízdy. Odrážedlo Nella je krásným dárkem pro každou holčičku, má bezpečnou a stabilní konstrukci a je vyzdobeno krásnými obrázky princezny Nelly. Součástí balení jsou i baterie typu 2 x AA.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje již od roku 1998, licenci na výrobky Disney získali v roce 2002. Kiddieland je rozšířen na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jejich cílem je nabízet starostlivým rodičům hračky, při kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se s nimi i hodně naučit.

Vlastnosti
kvalitní a bezpečné odrážedlo
hravý design s motivem Princezna Nella
pro děti od 12 do 36 měsíců
okouzlující design
množství světelných a zvukových funkcí

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné