Odrážedlo minnie Kiddieland se zvukem a světlem + úložný prostor > varianta minnie hodiny

kiddeland
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 999,00 Kč
kus
Elektronické odrážedlo Disney Minnie od Kiddieland je nádherná hračka vhodná pro holčičky od 12 do 36 měsíců v růžovém provedení. Má pohádkový motiv s obrázky Minnie. Děti si mohou vybrat na dětském odrážedle různé zvuky a vydat se na průzkum okolí. Součástí holčičího odrážedla jsou hodiny v přední části, s jejichž pomocí se děti mohou učit čas, dále otevírací okénko, telefon a blikající světélka. Opěrka v zadní části zaručí, že vaše děťátko bude na odrážedle bezpečně sedět, úložný prostor poslouží na odkládání drobností.

Pomocí odrážedla se rozvíjejí pohybové zručnosti dětí, posiluje se svalstvo na nohách i rukách. Děti se přibližují světu dospělých tím, že si hrají na řidiče dopravních prostředků. Kromě toho se prostřednictvím veselých barev a pohádkových motivů podněcuje a rozvíjí fantazie dětí, při telefonování a nastavování času se učí i jak věci fungují, zajímají se o vnější svět. Dětské odrážedlo si potřebuje 2 AA baterie, které jsou součástí balení.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje už od roku 1998, licenci na výrobky Disney získal v roce 2002. Kiddieland je rozšířený na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jeho cílem je nabízet starostlivým rodičům hračky, u kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se s nimi i hodně naučit.

Vlastnosti
motiv Disney Minnie
pro děti od 12 měsíců
světelné a zvukové efekty
atraktivní design

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné