Dětské Žehlicí prkno se žehličkou Clean Home Écoiffier > varianta žehlící prkno

ecoffier
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 399,00 Kč
kus
Hledáte dětské žehlicí prkno a žehličku? Výhodný set dětské žehlicí prkno se žehličkou Clean Home Écoiffier s 2 doplňky je krásná dětská hračka, která je vhodná pro všechny pomocníky v domácnosti od 12 měsíců. Dětský set hraček do domácnosti je v modro-zeleném provedení, přičemž hračky k sobě dokonale ladí i díky modernímu francouzskému designu. Prkno na žehlení je skládací a nezabere mnoho místa. Děti budou mít radost z dětské žehličky s prknem na žehlení, se kterou se mohou pobavit bezpečně a bez obav.

Žehlička pro děti a žehlicí prkno jsou vyrobeny z kvalitních a odolných plastových materiálů. Žehlička má na žehlicím prkně své vyhrazené místo, na které si ji mohou děti po hře položit. Chlapci, ale i holčičky si při hraní s tímto setem rozvíjejí jemnou motoriku a pohybové dovednosti. S hračkami do domácnosti se může zabavit i několik dětí, které si při hře rozvíjejí i komunikační schopnosti, fantazii a představivost. Žehlicí prkno pro děti má rozměry 54 * 21 * 53 cm.

Écoiffier je francouzská společnost, která vyrábí kvalitní hračky podle evropských standardů. Je známá svým důrazem na atraktivní a moderní design a precizní výrobu svých hraček.

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné