Přilba Jednorožec Mondo > varianta jednorožec

mondo
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 399,00 Kč
PRODÁNO
Dětská přilba Jednorožec je krásná pohádková přilba v růžovém provedení, která je vhodná pro děti od 3 let. Je to velmi spolehlivá ochranná pomůcka při různých dětských sportech a hrách. Přilba pro děti je lehká a pevná. Výhodou jsou větrací otvory a pohodlné nošení díky pevnému upevnění pod bradou. Motiv Jednorožec se zalíbí zejména holčičkám, bez své stylové pomůcky na sport se nepohnou ani na krok. Má nastavitelnou velikost od 52 do 56 cm.

Dětská přilba je nezbytná ochrana při jízdě na kole, bruslení, lyžování nebo při jiných sportech, kde si děti mohou zranit hlavu. Dodržování bezpečnostních pravidel je důležité hlavně při hravých a neposedných dětech, které mají rády zábavné hry a často nedbají na svou bezpečnost. V takovém případě bezpečnou hru zaručí jedině dětská ochranná přilba.

Mondo je italský výrobce, který vyrábí kvalitní produkty z gumy, pěny a PVC. Mondo je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů a filmů. Dětská přilba Jednorožec nesmí chybět ve výbavě vašeho dítěte, protože je nejen moderní, ale i velmi bezpečná. Je laděna v barevné kombinaci modré a růžové.

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné