Přilba tlapková patrola Mondo > varianta tlapková patrola

mondo
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 599,00 Kč
VYPRODÁNO
Dětská přilba je krásná pohádková přilba v modrém provedení, která je vhodná pro děti od 3 let. Je to velmi spolehlivá ochranná pomůcka při různých dětských sportech a hrách. Přilba pro děti je lehká a pevná. Výhodou jsou větrací otvory a pohodlné nošení díky pevnému upevnění pod bradou. Motiv animovaných hrdinů z televizní série se zalíbí chlapcům i dívkám, bez své stylové pomůcky na sport se nepohnou ani na krok. Má nastavitelnou velikost od 48-54 cm.

dvě barevné provedení, zasíláme dle stavu skladu

Dětská přilba je nezbytná ochrana při jízdě na kole, bruslení, lyžování nebo při jiných sportech, kde si děti mohou zranit hlavu. Dodržování bezpečnostních pravidel je důležité hlavně při hravých a neposedných dětech, které mají rády zábavné hry a často nedbají na svou bezpečnost. V takovém případě bezpečnou hru zaručí jedině dětská ochranná přilba.

Mondo je italský výrobce, který vyrábí kvalitní produkty z gumy, pěny a PVC. Mondo je oficiálním výrobcem mnoha licencovaných produktů známých pohádek, seriálů a filmů, s. Dětská přilba nesmí chybět ve výbavě vašeho dítěte, protože je nejen moderní, ale i velmi bezpečná.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné