Stavebnice ve vozíku Les Maxi Abrick Écoiffier 40 velkých kostek > varianta vozík s kostkami

abrick
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 499,00 Kč
kus
Dětská stavebnice Les Maxi Abrick Écoiffier ve vozíku na kolečkách je originální hračka vhodná pro všechny děti od 12 měsíců. Stavebnice je tvořena 40 velkými kostkami v praktickém modrém vozíku se žlutou rukojetí, která dětem umožňuje snadnou manipulaci. Kostky ze stavebnice Maxi Abrick mají jemné pastelové barvy, jsou na nich vyobrazena písmenka, zvířátka a barevné tvary. Dítě se učí rozlišovat jednotlivé kostky se zvířátky, jejichž názvy začínají příslušným písmenkem, je to vynikající zábava, která nejen zabaví, ale i naučí cizí jazyk. S kostkami se dětem jednoduše manipuluje, snadno do sebe zapadají. Vozík na tahání se dvěma kolečky a rukojetí, který je součástí této dětské stavebnice, je zárukou toho, že v dětském pokoji už nikdy nebude nepořádek kvůli rozházené stavebnici.

Tím, že děti plánují, navrhují, skládají a bourají domky, hrady, zámky a bunkry, rozvíjí se jejich logické a prostorové myšlení. Zkoumají, jak do sebe jednotlivé kostky zapadají, zajímají se o vnější svět. Přibližují se světu dospělých, kteří si staví nebo navrhují vlastní domy. Také se rozvíjí i fantazie a kreativita. Děti si mohou vymýšlet pohádkové příběhy a dobrodružství. Manipulací s kostkami si posilují jemnou motoriku a manuální dovednosti. Tato sada dětských kostek tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji dítěte, a proto nesmí chybět v pokojíčku vaší ratolesti.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu. Využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné