Dětský lékařský kufřík pro panenky Écoiffier > varianta růžový kufřík

ecoiffier
SKLADEM
CENA 289,00 Kč
kus
Lékařský kufřík pro panenky Écoiffier je moderní a kvalitní hračka pro všechny holčičky od 18 měsíců, které mají rády hry s panenkami a dopřávají jim ty nejlepší doplňky. Lékařský kufřík je vyroben z kvalitního plastu, který se vyznačuje odolností a je velmi příjemný na dotek. Kufřík je vyhotoven v růžové barvě a obsahuje bohatou výbavu 8 různých doplňků pro každou malou doktorku. V kufříku jsou náplasti, stetoskop, injekční stříkačka, teploměr, kladívko, otoskop a praktická dóza.

Lékařské pomůcky jsou přizpůsobeny pro dětské ručičky, snadno se s nimi manipuluje. Holčičky si díky lékařskému kufříku s doplňky hrají na doktorky, přibližují se světu dospělých. Také si rozvíjejí jemné motorické dovednosti, logické myšlení. Při hře na povolání se děti učí odpovědnosti. Lékařská sada v kufříku tedy všestranně přispívá k fyzickému a mentálnímu rozvoji dětí, přičemž se výborně baví. Rozměry kufříku jsou 18*7*24 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky a splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský výrobce originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné