Přilba Pink smarTrike XS nastavitelná s ventilací > varianta pink smart trike

smarttrike
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 499,00 Kč
kus
Moderní dětská přilba od výrobce smarTrike je výborná volba pro všechny neposedné děti a hlavně holčičky od 5 let, které se rády prohánějí na bruslích, koloběžkách, skateboardech nebo odrážedlech. Přilbu lze dětem snadno nastavit ve velikosti od 49 do 53 cm, takže se přizpůsobí každé hlavičce a roste spolu s dítětem. Dětská přilba má krásné růžové provedení, které se bude líbit každému malému sportovci. 11 větracích otvorů na přilbě zajistí během sportovního zážitku dostatečné proudění vzduchu, dítě se tak nezpotí a bude se cítit komfortně. Přilba pro děti je velmi bezpečná a je vyhotovena z kvalitních materiálů.

Dětské sportovní přilby patří k nejdůležitějším ochranným pomůckám, které ochrání vaše ratolesti před zraněním. Nadčasový design dětské přilby je zárukou toho, že ji děti budou rády využívat a nosit opravdu dlouhou dobu. S přilbou od smarTrike si dítě bude výborně užívat volný čas, bez obav a starostí. Sportování a pobyt na čerstvém vzduchu je pro děti velmi důležité, přičemž se u nich rozvíjí jemná motorika, koordinace pohybů, zručnost a posilují se svaly. Kromě přilby je určitě potřebné pro své dítě opatřit i další ochranné pomůcky – chrániče na kolena, zápěstí a lokty.

Výrobce smarTrike je producent dětských tříkolek a odrážedel, které jsou populární na celém světě a jeho produkty jsou jedny z nejprodávanějších. Na světovém trhu již působí více než dekádu, je to světový lídr v prodeji, produkci a inovacích dětských tříkolek, je zárukou kvality, ale i bezpečnosti při hrách vašich dětí. Ochranné pomůcky od smarTrike jsou výbornou volbou pro každé dítě.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné