Přenosná textilní postýlka corolle > varianta taška-postýlka

corolle
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 799,00 Kč
kus
Nádherná přenosná postýlka Mon Premier Poupon Bébé z dílny francouzské značky Corolle přinese všem panenkám krásné sny i mimo domov. Postýlka z kvalitního prvotřídního textilu s nádherným francouzským designem je určena pro panenky Corolle ve velikosti 30 cm. Tento jedinečný doplněk péče o panenku potěší všechny dětičky od 18 měsíců, pro které představuje hra s panenkou nádherně chvíle plné nových zážitků. Přenosná postýlka s roztomilou potiskem je důkladně propracovaná i do toho nejmenšího detailu a na první pohled vypadá jako cestovní postýlka pro skutečné miminko. Díky přenosné postýlce se děti mohou vybrat na výlet i s panenkou, která právě sladce spinká.

Tato postýlka Mon Premier Poupon z příjemného materiálu má dvě praktické madla, díky kterým ji mohou děti vzít kamkoliv s sebou. Růžová přikrývka, která chrání panenku a zároveň slouží jako peřinka, lze pomocí suchých zipů jednoduše odepnout. Děti tak mohou panenku vybrat nebo ji do postýlky vložit zcela bez problémů. Přenosná postýlka Corolle, která je zároveň krásným doplňkem dětského pokoje, rozvíjí fantazii dětí a jejich komunikační schopnosti. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mj poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček. Textilní postýlku Corolle perte ručně při maximálně 40°C pouze s použitím jemného tekutého mýdla.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti
přenosná postýlka pro panenku
z kvalitního textilu
od 18 měsíců
pro panenku s velikostí 30 cm
detaily přizpůsobené věku dětí
nádherný francouzský design
prvotřídní kvalita

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné