Kufřík s přebalovacími potřebami Violette Baby Nurse Smoby > varianta kufřík violette

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 399,00 Kč
kus
Kufřík s přebalovacími potřebami Violette z edice Baby Nurse je oblíbený a moderní doplněk, který pomáhá holčičkám od 3 let při péči o svou panenku. Sada na přebalování panenky je v kompaktním kufříku v krásných odstínech růžové, a tak si ji malá maminka může vzít kdekoliv s sebou. Sada obsahuje 12 praktických doplňků, mezi kterými jsou 2 lahvičky, 1 láhev pro miminko, lžička, talířek ve tvaru srdíčka, 2 kartičky na zaznamenávání růstu a výšky dítěte, náramek, podložka na přebalování, teploměr a plena.

Lehký kufřík je vyhotoven z kvalitních, odolných plastových materiálů se zaoblenými hranami, které jsou jemné na dotek. Zdobí ho nápis Baby Nurse s moderním tečkovaným vzorem. Jeho rozměry jsou 24*11*24 cm, holčičkám se s ním snadno manipuluje i díky ergonomické rukojeti, přizpůsobené dětským ručkám. S touto realistickou hračkou se dívky dosyta zabaví, zahrají si s panenkami nejen doma, ale i na návštěvách se svými sourozenci a kamarády. Hra s dětskou panenkou je pro děti důležitá i při rozvíjení komunikačních a jazykových schopností, získávají pocit zodpovědnosti a přibližují se světu dospělých. Panenka není součástí balení.

Smoby je renomovaný francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy na plastových hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné