Potraviny rychlého občerstvení Fast Food Écoiffier s pokladnou a 44 doplňky

ecoiffier
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 499,00 Kč
kus
Potraviny rychlého občerstvení Fast Food 100% Chef od francouzského výrobce Écoiffier je vynikající sada hraček pro chlapce a dívky od 18 měsíců. Potraviny Fast Food 100% nabízejí dětem praktickou pokladnu a bohatou sadu 44 doplňků, mezi nimiž se nachází pracovní tablet, rekvizity potravin, peníze, platební karta, nápoje, talířky, pizza, koláčky, nápoje s kávou a mnohé další doplňky. Potraviny s pokladnou a doplňky se zalíbí všem dětem na první pohled a rychle si oblíbí hru na prodavače. Všechny doplňky v sadě jsou vyrobeny z kvalitního plastu, který je odolný a dlouho vydrží.

Dětské potraviny s pokladnou a doplňky 100% Chef je kvalitní a praktická sada hraček z dílny francouzského výrobce Écoiffier, který má dlouhou tradici ve výrobě hraček a zaručuje nejvyšší evropskou kvalitu. Dítě si s pokladnou a doplňky nemusí hrát jen samo, ale je přizpůsobena k tomu, aby mohli být ke hře přizváni i kamarádi. Mohou si hrát na prodavače a zákazníka, což velmi pomáhá k budování komunikačních schopnosti dítěte, ale i jeho sociálnímu cítění. Hra navíc zlepší šikovnost v počítání a manipulaci s penězi a zlepšuje finanční gramotnost, která se ve formě hry velmi snadno zapamatuje a v pozdějším věku je i důležitá.

Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné