čajová souprava s potravinami

ecoiffier
Dostupnost zboží: 3 dny skladem u dodavatele
CENA 359,00 Kč
kus
Dětská čajová souprava s potravinami 100% Chef Écoiffier je originální a kvalitní souprava s nádobím, které se hodí do každé dětské kuchyňky. Dětská čajová sada potěší chlapce i dívky od 18 měsíců, kteří rádi připravují různá posezení u čajíku ve své dětském pokojíčku nebo v zahrádce. Čajová souprava pro děti je vyrobena z velmi kvalitních a odolných plastových materiálů, které jsou příjemné na dotek. Čajová souprava obsahuje až 26 doplňků, mezi nimiž se nachází tácek, kelímky, talířky, lžičky, cukřenka, koláčky a čajník.

S dětským čajovým setem si vaše dětičky užijí spoustu zábavy a příjemných chvil a nabydou základní znalosti o tom, jak správně obsluhovat a servírovat hostům chutný čaj a občerstvení. Čajový set s potravinami 100% Chef je vyhotoven v červeno-zelené kombinaci, působí velmi vesele. Bohatá sada doplňků zabaví sourozence i kamarády. Originální čajová souprava rozvíjí dětskou fantazii a představivost, učí se zásadám správného stolování.

Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné