Dřevěný královský hrad Royal Castle Tender Leaf Toys 100dílná sada > varianta maxi hrad

Tender Leaf
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 2.999,00 Kč
kus
Dřevěný královský hrad Royal Castle je skvělým dárkem pro všechny děti od 3 let, který přichází od špičkových designérů Tender Leaf, kteří navrhují dřevěné hračky přímo ve Velké Británii. Děti zažijí spoustu vzrušujících chvil při stavbě obranného opevnění, které budou bránit proti nepříteli. Bohatá 100dílná sada v sobě skrývá všechny potřebné stavební díly na výstavbu hradu, odvážné rytíře, lukostřelce, bojové hřebce, stany s erby znepřátelených rodů, obléhací stroj (katapult) a nechybí ani červený drak, postrach každého opevnění.

Nádherné umělecké ilustrace v kombinaci se sytými barvami na figurkách a doplňcích vytvoří skutečnou historickou atmosféru, dítě bude prožívat období populárního středověku. Dřevěný královský hrad je v tradičním britském stylu s červenými věžičkami, obrannými stanovišti a střílnami, takže se malí bojovníci cítí jako v pohádce. Se svými vojáky vymyslí ty nejvhodnější bojové manévry, v době míru uspořádají rytířský turnaj nebo budou čelit strašnému drakovi, který se pokusí vyplenit hrad. Hra na rytíře baví všechny děti, dřevěný zámeček s doplňky nabízí nekonečné množství herních kombinací, děti si s ním zahrají na dlouhá léta, vydrží i pro další generaci dětí, které si vyberou svůj vlastní rod a soutěží proti sobě navzájem.

Originální vzhled historické soupravy probouzí v dětech estetické cítění, nese v sobě poselství tradičního britského designu a historických dob, plné magie, draků a statečných válečníků. Děti si rozvíjejí svou fantazii, představivost a probouzí se v nich zájem o historii, vyprávějí si příběhy o hrdinech. Na této vynikající hračce pracovali zkušení řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Královský hrad se dá snadno rozšířit o další dřevěné figurky a doplňky, které se dají u nás jednoduše dokoupit a tak dopřát dětem ještě více zábavy. Nadčasová hračka ozdobí každý dětský pokojíček, nadchne nejen děti, ale i jejich rodiče díky precizně zpracovaným detailům, jemnými liniemi a originálním vzhledem.

Cílem designérů Tender Leaf je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti
dřevěný královský hrad
100dílná souprava s doplňky
elegantní britský design
vícegenerační hračka
všestranně rozvíjí chlapce i dívky
ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
britská značka Tender Leaf
vhodný od 3 let

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné