Dřevěný hrad Dragon Castle Tender Leaf Toys 59dílná sada se drakem a vojáky > varianta 59 dílů

Tender Leaf
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.599,00 Kč
kus
Dřevěný hrad Dragon Castle je vhodným dárkem pro všechny děti od 3 let, který přichází z dílny špičkových designérů Tender Leaf Toys, kteří navrhují dřevěné hračky přímo ve Velké Británii. Děti zažijí spoustu vzrušujících chvil při stavbě pevnosti, v níž se usídlil drak. Bohatá 59dílná sada v sobě skrývá všechny potřebné stavební díly na výstavbu hradu, odvážného lučištníka, rytíře na hřebcích s kopími, praporečníky s erby dvou rodů a nechybí ani zelený drak, se kterým svedou vojáci velký souboj.

Prvotřídní umělecké ilustrace v kombinaci se sytými barvami na figurkách a doplňcích vytvoří skutečnou historickou atmosféru, dítě bude prožívat období nebezpečného středověku. Dřevěný hrad je v tradičním britském stylu s červenými věžičkami, střílnami, takže se malí bojovníci cítí jako v pohádce. Se svými vojáky uskuteční různé bojové manévry, v době míru uspořádají turnaj nebo se pokusí dobýt hrad, který obsadil drak. Hra na rytíře baví všechny děti, dřevěný hrad s doplňky nabízí nekonečné množství herních kombinací, děti si s ním zahrají dlouhá léta, vydrží i pro další generaci dětí, které si vytvoří své vlastní příběhy.

Originální vzhled dřevěné soupravy probouzí v dětech estetické cítění, nese v sobě poselství tradičního britského designu a historických dob, plné magie, hradů a statečných válečníků. Děti si rozvíjejí svou fantazii, představivost a probouzí se v nich zájem o mýty a legendy, vyprávějí si příběhy o hrdinech. Na této vynikající hračce pracovali zruční řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Hrad se dá snadno rozšířit o další dřevěné figurky a doplňky, které se dají u nás jednoduše dokoupit, a tak dopřát dětem ještě více zábavy. Nadčasová hračka ozdobí každý dětský pokojíček, nadchne nejen děti, ale i jejich rodiče díky precizně zpracovaným detailům, jemným liniím a originálnímu vzhledu.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti
dřevěný hrad s drakem
59dílná souprava s doplňky
elegantní britský design
vícegenerační hračka
všestranně rozvíjí chlapce i dívky
ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
britská značka Tender Leaf
vhodný od 3 let

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné