Dřevěný Vlkodlak hrad Wolf Castle Tender Leaf Toys klik 40 dílů > varianta 40 dílů

Tender Leaf
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.199,00 Kč
kus
Dřevěný hrad Vlkodlak Castle je perfektním dárkem pro všechny děti od 3 let, které milují svět pohádek, rytířů a hradů. Hrad s doplňky navrhli špičkoví designéři Tender Leaf Toys, kteří navrhují dřevěné hračky přímo ve Velké Británii. Děti zažijí mnoho radostných chvil při vytváření různých budov jednoduchým spojováním dílů. Bohatá 40dílná sada v sobě skrývá všechny potřebné stavební díly na výstavbu hradu, nebojácné lukostřelce, rytíře z různých rodů a nechybí ani dvě figurky šedých vlků.

Unikátní umělecké ilustrace v kombinaci se sytými barvami na figurkách a doplňcích vytvoří realistickou historickou atmosféru, dítě se ocitne v dobrodružném středověku. Dřevěný hrad je v tradičním britském stylu s červenými věžičkami, takže se chlapci i dívky cítí jako v pohádce. Naučí se různým taktickým manévrům při bránění hradu, v době míru uspořádají turnaj nebo hostinu, případně se mohou vydat na lov, nebo se pokusit chytit vlky a zkrotit je. Hra na rytíře baví všechny děti, dřevěný hrad s doplňky nabízí nekonečné množství herních kombinací, děti si s ním zahrají dlouhá léta, vydrží i pro další generaci dětí, které se s chutí ponoří do středověkých dob.

Originální vzhled dřevěné soupravy probouzí v dětech estetické cítění, nese v sobě poselství tradičního britského designu a historických dob, plné magie, rytířů a divoké zvěře. Děti si rozvíjejí svou fantazii, představivost a probouzí se v nich zájem o mýty a legendy, vyprávějí si příběhy o hrdinech. Na této vynikající hračce pracovali zruční řemeslníci s dlouholetými zkušenostmi. Hrad se dá snadno rozšířit o další dřevěné figurky a doplňky, které se dají u nás jednoduše dokoupit, a tak dopřát dětem ještě více zábavy. Nadčasová hračka ozdobí každý dětský pokojíček, nadchne nejen děti, ale i jejich rodiče díky precizně zpracovaným detailům, jemným liniím a originálnímu vzhledu.

Záměrem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti
dřevěný hrad s vlky
40dílná souprava s doplňky
elegantní britský design
vícegenerační hračka
všestranně rozvíjí chlapce i dívky
ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
britská značka Tender Leaf
vhodný od 3 let

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné