Obchod rychlé občerstvení Fast Food > varianta fast food

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 699,00 Kč
kus
Obchod rychlé občerstvení Fast Food 100% Écoiffier je kvalitní dětský obchůdek, který je vhodný již od 18 měsíců. Obchůdek pro děti obsahuje 23 doplňků, ke kterým patří různé zboží, mezi kterým se nacházejí koláčky, ovoce, hamburger, ovoce, nápoje, láhve s kečupem, kelímky, pizza, smažené kuřátko a jogurt. Součástí obchůdku je praktický kávovar a platební karta. Dětský obchod je věrnou napodobeninou skutečného obchůdku, takže dítě bude mít pocit jako kdyby opravdu nakupovalo či prodávalo. Obchod je vyhotoven z kvalitních materiálů v zeleno-hnědé barevné kombinaci s nápisem Fast Food. Jednotlivé zboží si dětičky mohou uložit do prodejních polic.

Hra na prodavače je nejen velmi zábavná, ale pomáhá také s optimálním vývinem dítěte. Dětem se během takové hry rozvíjí fantazie a kreativita. Manipulací s malými doplňky se rozvíjí i jejich jemná motorika. Dítě si s obchůdkem pro děti opravdu dobře zahraje, přičemž může ke hře pozvat své sourozence, či kamarády. Společně se mohou učit, jak se správně nakupuje a porovnávat ceny jednotlivých produktů. Děti se tak přibližují světu dospělých, učí se odpovědnosti. Dětský obchůdek má rozměry 48*26*72 cm.

Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné