Dřevěná židle zajíc Forest Tender Leaf Toys > varianta zajíc

Tender Leaf
SKLADEM
CENA 1.485,00 Kč
kus
Dřevěná dětská židle Forest je perfektní doplněk do dětského pokojíčku, který nadchne všechny děti od 3 let. Nadčasovou židli navrhli špičkoví designéři značky Tender Leaf Toys přímo ve Velké Británii a ve spolupráci se zkušenými řemeslníky přinášejí dětem produkt nejvyšší kvality. Opěradlo je vyhotoveno v nádherném lesním motivu s uměleckým vyobrazením medvídka s oušky. Židle je pevná a její konstrukce sestává ze dřeva nejvyšší kvality a v kombinaci s masivními nohami, rozšířenými ve spodní části, zajišťuje dětem při jejich hrách stabilitu.

Židle v jemných barvách z originálního přírodního materiálu navodí v pokojíčku útulnou atmosféru, děti získají inspiraci a budou si vymýšlet příběhy a pohádky o lesních zvířátkách, o kterých budou vyprávět svým sourozencům a kamarádům. Pravý britský design si získá každé dítě, stejně jako rodiče, stolička od Tender Leaf je nadčasový produkt, který vydrží vašim dětem dlouhá léta. Také si s ním zahrají i další generace dětí a stane se nedílnou součástí dětských pokojů, které ozdobí a prosvětlí.

Se špičkovým nábytkem Tender Leaf Toys si děti mohou hrát na různé profese, umělce a návrháře. Židle je velmi pohodlná, děti na ní vydrží dlouho sedět a mohou si skládat puzzle, stavět stavebnice, kreslit si, malovat a všestranně se rozvíjet. Dětská židle se dá kombinovat s dalším nábytkem od Tender Leaf a tak vytvořit dětem skutečně originální prostředí, ve kterém se může volně kreativně realizovat, popustit uzdu své fantazii a rozvíjet své talenty. S jedinečným nábytkem Tender Leaf, který v sobě nese hlubokou myšlenku britských tradic, objevují děti nekonečné množství dalších herních možností, přičemž si vytvářejí jedinečné pouto s přírodou.

Cílem designérů Tender Leaf Toys je rozvíjet děti fyzicky, psychicky a také jim pomáhat s rozvojem kreativity a prohlubovat zdravou dětskou zvědavost při zkoumání nových materiálů, tvarů a barevných vzorů v britském stylu. Vysoké ekologické a etické standardy společnosti přispěly k získání ocenění ICTI a zároveň se aktivně podílí na obnově lesů, v nichž probíhá těžba. Hračky ze dřeva splňují přísná bezpečnostní kritéria a normy stanovené Evropskou unií, takže si vaši nejmenší budou hrát v naprostém bezpečí.

Vlastnosti
špičková dřevěná židle
motiv medvěda
výška sedadla 27 cm
nosnost 30 kg
nadčasový design
vícegenerační hračka
všestranně rozvíjí chlapce i dívky
ekologický produkt, splňuje přísné normy a kritéria EU
britská značka Tender Leaf
vhodný od 3 let

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné