Dětský vysavač Rowenta Air Force 360° > varianta ruční vysavač

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 789,00 Kč
kus
Dětský vysavač Rowenta Air Force 360° je moderní elektronický vysavač od francouzského Smoby, který dokáže skutečně vysávat. Chlapci a dívky od 3 let se tak mohou těšit na zábavné vysávání prachu a nečistot ve svém pokojíčku, budou si hrát na dospělé a získávat tak správné návyky. Tyčový vysavač pro děti je vyhotoven v elegantní šedo-tyrkysové barevné kombinaci, působí velmi realisticky. Je pro děti maximálně bezpečný, při jeho výrobě se použily kvalitní a odolné plasty, které jsou příjemné na dotek.

Při zapnutí vysavače LED kontrolka upozorňuje na to, že je vysavač zapnutý a děti se mohou těšit na realistické zvuky. Nádoba na prach a nečistoty lze po skončení otevřít a vyprázdnit. Vysávání s dětským vysavačem bude pro všechny děti velkou zábavou. Svými rozměry 75*15*8 cm a překvapivě nízkou váhou je vhodnou a zajímavou hračkou pro děti, které chtějí doma pomáhat. Díky společnému vysávání se u dětí od malička buduje smysl pro pořádek a čistotu. Učí se odpovědnosti, přibližují se světu dospělých a zlepšují si své motorické a pohybové dovednosti.

Smoby je přední francouzský výrobce plastových hraček pro děti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek. Všechny dětské hračky mají oblé hrany, aby vaše děti byly během veselých her v bezpečí a chráněny před zraněními. Barvy plastových na hračkách Smoby podněcují a rozvíjejí dětskou představivost a fantazii. Proces výroby hraček Smoby je přísně kontrolován, hračky splňují i ta nejvyšší bezpečnostní kritéria.

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné