Úklidový vozík Rowenta Aqua Clean Smoby > varianta vozík s vysavačem

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.155,00 Kč
kus
Úklidový vozík Rowenta Aqua Clean s elektronickým vysavačem je vhodný pro všechny malé pomocníky od 3 let, kteří rádi doma pomáhají s úklidem. Je vyroben z odolného a kvalitního plastu, který je příjemný na dotek. Úklidový vozík je v krásné šedo-tyrkysové barvě, s dostatkem úložného prostoru. Vysavač Rowenta Artec 2 pro děti je na baterie a po zapnutí vydává zvuky jako skutečný vysavač. Má jednoduché ovládání a je vyhotoven v pěkné šedo-oranžové barevné kombinaci, takže dokonale ladí s úklidovým vozíkem.

Elektronický vysavač Rowenta Artec 2 pro děti má moderní vzhled, jemné oblé tvary a je vyroben z kvalitního a odolného materiálu. Má dvě kolečka, spínač pro zapnutí a vypnutí vysavače. Díky jeho nízké hmotnosti se s ním snadno manipuluje a dá se snadno tahat. Součástí dětského vozíku na úklid je i velký smeták na úklid, oranžová lopatka na smetí zavěšena na boku vozíku a prášek na čištění, které spolu vytvářejí dokonalý úklidový set. Každý doplněk má na úklidovém vozíku pro děti své místo.

Francouzský výrobce Smoby má dlouholetou tradici a je zárukou výroby kvalitních a jedinečných modelů hraček pro vaše dětičky. Úklidový vozík pro děti má dvě kolečka a výšku 47 cm. Je pevný a stabilní a díky své nízké váze a rozměrům 31*23*47 cm je i snadno ovladatelný. Dětský úklidový vozík pro děti spolu s elektronickým vysavačem je produktem evropské kvality a splňuje všechny bezpečnostní standardy. Díky společnému úklidu se u dětí od malička vytváří smysl pro pořádek. Baterie typu 2 x AA/LR6 nejsou součástí balení.

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné