Žehlicí prkno Aqua Clean Smoby s elektronickou žehličkou > varianta žehlící prkno

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 889,00 Kč
kus
Žehlicí prkno Aqua Clean s elektronickou žehličkou představuje krásnou sadu pomůcek k žehlení pro malé domácí pomocníky od 3 let. Prkno na žehlení upoutá dítě na první pohled, vypadá skutečně realisticky. Má pevnou konstrukci a dá se jednoduše sestavit. Je vyhotoveno v krásné tyrkysové barvě, která rozzáří každý dětský pokojíček. Povrch žehlicího prkna je ozdoben jemným motivem barevných kapek, díky čemuž bude žehlení pro děti mnohem zábavnější a radostnější. Rozměry žehlicího prkna pro děti jsou 69*23*49 cm, výška plochy na žehlení je 49 cm. Žehlicí prkno má i podstavec na položení žehličky, který imituje parní nádobu.

Dětské prkno na žehlení je pevné a jeho povrch je příjemný na dotek, čímž zaručuje dlouhodobou a příjemnou zábavu pro vaše dětičky. Díky použití vysoce kvalitních a odolných plastových materiálů vypadá dětské žehlicí prkno velmi autenticky. Součástí žehlicí výbavy je i elektronická žehlička, která je realistickou kopií originálu, 2 oranžová ramínka pro zavěšení vyžehleného prádla a 5 kolíčků ve tvaru kytičky. Stejně jako stojan na žehlení, i žehlička je v tyrkysové barvě, díky čemuž spolu krásně ladí. Dětská žehlička je replikou skutečné, a proto si malí pomocníci mohou regulovat i potřebnou teplotu pro žehlení. Žehlička funguje na 2 baterie AA/LR6, které nejsou součástí dětské žehlicí sady.

Díky elektronické žehličce Clean se zvukem bude žehlení probíhat jako ve skutečnosti. Zvuk napařování se aktivuje po stisknutí tlačítka na žehličce a po několika sekundách se zvuk automaticky vypne. Součástí výbavy na žehlení pro děti je i rozprašovač. Díky dětskému žehlicímu prknu s elektronickou žehličkou Clean mohou děti žehlit oblečení přesně jako jejich maminky. Společným žehlením vytváříte u dětí od malička návyky na pořádek a ukazujete jim, že žehlení může být i zábavné. Smoby je francouzská renomovaná společnost s dlouholetou tradicí, zabývající se výrobou kvalitních dětských hraček pro vaše děti. Všechny hračky splňují evropská kritéria kvality a bezpečnosti.

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné