žehlička dětská smoby aqau clean > varianta žehlička

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 299,00 Kč
kus
Dětská elektronická žehlička Aqua Clean je ideálním pomocníkem pro dětičky, které se snaží doma pomáhat při domácích pracích. Je vhodná pro děti od 3 let, pro něž je žehlení zábava. Díky žehličce Aqua bude pro vaše děti žehlení mnohem zábavnější a příjemnější. Je vyrobena z odolného a kvalitního materiálu, který je sametový a příjemný na dotek. Žehlička pro děti je věrnou kopií skutečné žehličky. Má velmi moderní vzhled a pěkné tyrkysové provedení jen podtrhuje její moderní a hravý design.

Žehlička během žehlení vydává zvuky jako opravdová žehlička. Je téměř k nerozeznání od skutečné žehličky, díky čemuž budou mít vaši malí pomocníci ze žehlení mnohem intenzivnější a hezčí zážitek. Když je žehlička zapnutá, žehlička vydává reálné zvuky jako skutečná žehlička. Dětská žehlička vydává dva různé zvuky, v závislosti na tom, zda je povrch rovný nebo drsný. Žehlička funguje na baterie typu 2 x AA/LR6, které nejsou součástí balení.

Elektronická žehlička pro děti se automaticky po několika sekundách vypne. Obsahuje i knoflík, který symbolizuje napařování žehličky a nastavení tří různých druhů teploty. Francouzský výrobce Smoby je renomovaná společnost s dlouholetou tradicí a se zárukou dlouhodobé a nejvyšší kvality hraček pro vaše malé ratolesti. Výrobek splňuje všechny evropské normy bezpečnosti a kvality produktu. Rozměry elektronické žehličky se zvukem jsou 8*9*18 cm. Zapojením vašeho dítěte do žehlení a domácích prací v něm už od malička pěstujete smysl pro pořádek a čistotu.

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné