Kolébka s baldachýnem Violette Baby Nurse > varianta baldachýn

smoby
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 799,00 Kč
kus
Kolébka pro panenku Violette z edice Baby Nurse je originální hračka vhodná pro holčičky od 18 měsíců. Do kolébky v krásných růžových odstínech se vejde panenka s velikostí 42 cm. Ve vrchní části se nachází baldachýn s moderním puntíkovaným vzorem, který se dá složit dolů, a také zatáhnout nad panenkou, aby mohla klidně usnout. Při uspávání mohou holčičky panenku kolébat díky oblým podstavcům. Nápis Baby Nurse na předním čele postýlky zdobí i pěkné srdíčko s hvězdami a měsíčkem.

Hračka pro panenky je vyrobena z kvalitních a odolných materiálů, originální francouzský design se zalíbí každé holčičce. Snadno se přenáší a čistí vlhkým hadříkem. Péčí o panenku jako o vlastní děťátko se dívky přibližují světu dospělých, zkoušejí, co život maminky přináší a nabírají pocit zodpovědnosti. Kolébku si mohou holčičky dát v noci i ke svojí postýlce a před spánkem ji houpat, dokud spolu neusnou. Panenka není součástí balení.

Francouzský renomovaný výrobce dětských hraček Smoby se zabývá produkcí kvalitních a jedinečných hraček svým designem jako i funkčností. Je lídrem na trhu a hračky jsou vyrobeny ze zdravotně bezpečného a kvalitního plastového materiálu, který prošel evropskými testy kvality, splňuje i nejvyšší bezpečnostní kritéria. Plast je pevný, odolný ale zároveň jemný a hladký k dětským ručkám, sametový na dotek.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

ač se snažíme vše expedovat co nejříve, aktuálně se občas stává ,

že výrobci nestíhají a tím se o nějaký den dodání může prodloužit!

 
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné