Odrážedlo Micky mouse Kiddieland se zvukem a světlem > varianta odrážedlo micky

kiddeland
Dostupnost zboží: 4 dny
CENA 999,00 Kč
kus
Dětské odrážedlo se zvukem a světlem Mickey Kiddieland je červené odrážedlo s oblíbeným motivem pohádkového Mickey Mouse, populární postavičky, kterou milují děti po celém světě. Dětské odrážedlo je vyhotoveno ve veselých barvách, které rozveselí den každému dítěti od 12 měsíců. Vaše dcerka nebo synek může bez obav jezdit sem a tam a přitom si užívat všechny zvukové a světelné efekty.

Odrážedlo pro děti Kiddieland je jako skutečné autíčko a vydává zvuky a svítí mu směrovka napravo a nalevo. Dítě se zabaví s multifunkčním volantem a přední částí odrážedla, kde najde mnoho skvělých tlačítek, které vydávají zvuky a nebo svítí. Součástí dětského odrážedla jsou i přiložené baterie. Jízda na dětském odrážedle je pro děti přínosná. Dítě má k dispozici opěrku zad, která mu pomůže k bezpečné jízdě. Dítě si zlepšuje jemnou motoriku a pohybové dovednosti.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje již od roku 1998, licenci na výrobky Disney získal v roce 2002. Kiddieland je rozšířen na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jejich cílem je nabízet pečlivým rodičům hračky, při kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se s nimi i hodně naučit.

Vlastnosti
motiv Mickey Mouse
pro děti od 12 měsíců
zvukové a světelné efekty

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné