Odrážedlo 4v1 Princezny Kiddieland Activity s houpačkou > varianta 4v1

kiddeland
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.699,00 Kč
VYPRODÁNO
Kiddieland odrážedlo pro děti Activity Princezny s houpačkou a s hrající a světélkující korunkou je velmi kvalitní, pevné a masivní růžové odrážedlo 4v1 pro děti od 12 do 36 měsíců, s nadčasovým designem, které se bude líbit několika generacím. Dětem poslouží dlouhá léta a vždy funguje jako nové. Odrážedlo pro děti má spoustu zvukových, světelných a mechanických funkcí, které nejmenší děti velmi rády zkoumají a objevují. Stláčejí různé knoflíky, točí páčkami doprava, doleva, nahoru, dolů. Po stisknutí startovacího klíče se ozve zvuk nastartovaného auta a po stisknutí trubky zahrají pěkné tóny. Autíčko má velmi kvalitní plastová kolečka, speciální pohodlné a ergonomicky vytvarované sedadlo. Kromě toho přichází i s houpačkou, která se jednoduše podloží pod odrážedlo a děťátko má další možnost na hodiny plné zábavy.

Zatímco je dítě maličké, používá dětské odrážedlo jako houpačku, a buď jej houpou pomocí držadla nebo se samy rozhoupává a posiluje přitom svaly. Když se dítě učí chodit, dělá první krůčky, drží se zadní opěrky a autíčko mu je bezpečnou oporou. Později sedá na auto a odráží se nohama, snadno se kutálí dopředu nebo couvá, když se mu už nechce, ručkou mu pomáháme. Volantem se přední kolečka vytáčejí do boků a dítě mění směr jízdy. Dětské odrážedlo Disney Princezny má krásnou růžovou barvu. Tato hračka jistě potěší každé dítě, hrou se zároveň rozvíjí jemná motorika, logické myšlení, paměť, pohybová zručnost a rovnováha dětí. Funguje na 2 x AA baterie. Volant odrážedla lze otáčet do stran o 30°.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje již od roku 1998, licenci na výrobky Disney získaly v roce 2002. Kiddieland je rozšířen na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jejich cílem je nabízet pečlivým rodičům, kteří jsou zaplaveni obrovským množstvím různých dětských produktů, takové hračky, které jsou nejen zábavné, ale děti se při nich mohou i učit a rozvíjet. Zároveň Kiddieland nezapomíná na nejvyšší standardy a bezpečnost prodávaných produktů.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
* označené údaje jsou povinné