Odrážedlo letadlo minnie Kiddieland se zvukem a světlem a hodiny > varianta letadlo minnie

kiddeland
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 1.099,00 Kč
kus
Dětské odrážedlo s pohádkovým motivem sympatické pilotky Minnie je moderní růžové odrážedlo ve tvaru letadla, se kterým se zabaví děti a zejména holčičky od 12 do 36 měsíců. Toto krásné odrážedlo se vyznačuje 2 vrtulkami na křídlech, které se dokáží otáčet, takže si dítě připadá jako skutečný pilot. Letadélko potěší děti světelnými efekty a rovněž je překvapí i realistické zvuky vzletu a přistávání. Volant s tlačítky je ve tvaru leteckého kormidla, přičemž na přední straně kokpitu je figurka Minnie, která absolvuje let spolu s dítětem. Tato originální hračka pomůže dětem s rozvojem jemné motoriky, fantazie a představivosti.

Letadlo má kvalitní plastová kolečka, bezpečné a velmi pohodlné, ergonomicky tvarované sedadlo. Volantem se přední kolečka odrážedla dokáží nasměrovat do stran a dítě mění směr jízdy. Dětské odrážedlo je tou správnou volbou pro každého malého pilota, který obdivuje svět letadel. Na boku letadla je obrázek Usměvavé Minnie, která holčičky vždy rozveselí. Součástí balení jsou i baterie 3 x AA. Stabilní a odolná plastová konstrukce vydrží s dětem dlouhá léta a pomůže jim všestranně se vyvíjet.

Kiddieland je výrobce hraček pro miminka a batolata, který na světovém trhu funguje již od roku 1998, licenci na výrobky Disney získal v roce 2002. Kiddieland je rozšířen na americkém kontinentu a ve velké míře i v Evropě. Nabízí hračky s nádherným designem, veselými barvami, se zvukovými a světelnými efekty, s pohádkovými motivy za rozumné ceny. Jejich cílem je nabízet starostlivým rodičům hračky, při kterých se děti nejen zabaví, ale mohou se s nimi i hodně naučit.

Vlastnosti
kvalitní a bezpečné odrážedlo
robustná konstrukce
veselé barevné provedení s Minnie
elektronické funkce – zvukové a světelné
růžové provedení
2 vrtulky na křídlech
rozvíjí představivost a motorické funkce
od 12 měsíců

 


Nakupujte z pohodlí svého domova, pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321
všem přejeme pevné zdraví !!
 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné