Stavebnice policejní stanice se silnicí Abrick > varianta policie a dráha

abrick
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 655,00 Kč
kus
Dětská stavebnice Abrick policejní stanice se silnicí od francouzského výrobce Écoiffier je krásná sada, kterou uděláte zaručeně radost všem chlapcům od 18 měsíců, kteří obdivují vzrušující práci policistů. Stavebnice pro děti s motivem policejní stanice obsahuje všechno, po čem chlapci touží. 2 autíčka s usměvavou tvářičkou, helikoptéru, patrovou policejní stanici se silnicí, 2 figurky policistů a 1 figurku zločince. Děti se výtečně zabaví při dopadení zločince, unikajícího na autě, přičemž musí využít všech prostředků policejní stanice. Dětská stavebnice Abrick je provedena v modro-bílé kombinaci, čímž se hra dětí stává ještě více realističtější.

Dílky této moderní stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran, barvy jsou nesmazatelné a pro zdraví dětí neškodné, proto je stavebnice Écoiffier bezpečná pro hru i těch nejmenších dětí. Rozměry této krásné dětské stavebnice jsou 70*57*30 cm. Abrick stavebnice Policejní stanice je kompatibilní se všemi Abrick stavebnicemi od francouzského výrobce Écoiffier, a tak si děťátko může jednotlivé dílky kombinovat dle vlastní fantazie a vytvářet si vlastní městečko. Dílky stavebnice jsou přiměřeně velké pro malé děti, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají.

Dětské stavebnice Abrick zabaví dítě na dlouhé hodiny, ať už si hraje samo nebo s kamarády. Zároveň kreativním způsobem rozvíjejí fantazii, logické myšlení, přispívají k rozvoji jemné motoriky, pozornosti. Francouzský producent Écoiffier je společnost s dlouhou historií, která se věnuje výrobě hraček pro evropský trh. Je známá svým důrazem na design, ekologickou produkci s ohledem na životní prostředí a kvalitou svých hraček. Écoiffier využívá recyklované materiály, zdravotně nezávadné barvy, proto je zárukou zábavy, ale i bezpečnosti při hrách vašich ratolestí.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné