Nádobí s mixérem v dóze 70 doplňků s potravinami

ecoiffier
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 655,00 Kč
kus
Dětské nádobí s mixérem 100% Chef od francouzského výrobce Écoiffier přicházejí v praktické dóze a jsou perfektním dárkem pro děti od 18 měsíců, které si rády hrají s kuchyňkami. Kromě nádobí a mixéru najdete v této 70dílné sadě doplňků i kuchyňské náčiní, pečené kuřátko na pekáči, ovoce, pepřenku, solničku, nádobu na mléko, hrnce, pohárky, šálky, vajíčka, topinky a mnoho jiných, praktických doplňků. které nemohou chybět ve výbavě malého šéfkuchaře. Díky veselým barvám a realistickému provedení tato hračka pro malé kuchaře podněcuje dětskou fantazii a také kreativitu, protože děti mohou vymýšlet různé recepty a způsoby stolování pro sebe a své nejbližší.

Je velmi důležité vést nejmenší děti k tomu, aby si hrály na povolání dospělých. Nabírají jistý pocit zodpovědnosti za vlastní jednání, rozvíjí se i jejich tvořivost, kreativita a fantazie. Rostou nejen fyzicky, ale rozvíjejí se i mentálně. Dále se prostřednictvím dětské soupravy do kuchyňky rozvíjí i jemná motorika a pohybové dovednosti dětí. Je to ideální dárek pro všechny děti, které rády vymýšlejí a vytvářejí nové věci. Pestré barvy hraček zajistí, že souprava bude i skvělým doplňkem do každého dětského pokoje. Rozměry dózy jsou 42*21*25 cm.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné