Pokladna se smartphonem Écoiffier a 15 doplňků > varianta pokladna

ecoiffier
SKLADEM
CENA 289,00 Kč
Objednat kus
Dětská pokladna se smartphonem 100% Chef Écoiffier je moderní a pěkná hračka pro holčičky i chlapce od 18 měsíců. Pokladna pro děti je oblíbená hračka dětí, které při hře rády napodobují skutečné prodavače. Pokladna, včetně smartphonu a všech doplňků, je vyrobena z kvalitního plastu, který je velmi odolný a dlouho vydrží. Zároveň je však velmi šetrný k pokožce a příjemný na dotek. Pokladna je vyhotovena v pěkné červeno-zelené barvě, působí velmi realisticky. Na pokladně jsou vyobrazeny obrázky různého zboží a ceníku.

Pokladna nabízí dětem šikovnou kasu, mikrofon na ohlašování cen a čtečku čárových kódů na produktech. Děti si najdou v balení až 15 doplňků, mezi nimiž jsou i papírové bankovky, mince, kreditní karta a smartphone. Peníze jsou imitací euro peněz, ať už jsou to mince nebo bankovky. Rozměry dětské pokladny jsou 22*16*21 cm. S touto originální hračkou si děti zahrají na prodavače a zákazníky. Hry na profese u dětí rozvíjejí pocit zodpovědnosti, přibližují se světu dospělých.

Dětská pokladna 100% Chef je kvalitní a praktická hračka z dílny francouzského výrobce Écoiffier, který má dlouhou tradici ve výrobě hraček a zaručuje nejvyšší evropskou kvalitu. Dítě si s pokladnou nemusí hrát jen samo, ale je přizpůsobena k tomu, aby mohli být ke hře přizváni i kamarádi. Mohou si hrát na prodavače a zákazníka, což velmi pomáhá k budování komunikačních schopnosti dítěte, ale i jeho sociálnímu cítění. Hra navíc zlepší šikovnost v počítání a manipulaci s penězi a zlepšuje finanční gramotnost, která se ve formě hry velmi snadno zapamatuje a v pozdějším věku je i důležitá.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné