Stavebnice bagr nákladák a nakladač Écoiffier > varianta stavební stroje

abrick
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 245,00 Kč
kus
Stavebnice Pracovní stroje od francouzského výrobce Écoiffier je nádherná sada hraček pro všechny malé obdivovatele velkých stavebních strojů. Na správné stavbě se malí stavbaři neobejdou bez bagru, nakladače a auta s velkou korbou, ve které budou odvážet stavební odpad. Stavební stroje bagr, nakladač i nákladní auto jsou vyhotoveny ve žluto-oranžové barevné kombinaci s černými detaily. Usměvavé tvářičky autíček působí na děti pozitivním dojmem. Vaši malí stavbaři tedy této realistické hračce s jedinečným designem určitě nedokážou odolat.

Stavebnice pro děti je veselá hračka, se kterou se děti zabaví dlouhou dobu a nikdy je neomrzí. Jednotlivé dílky této stavebnice pro děti jsou vyrobeny z kvalitního plastu bez ostrých hran. Prostřednictvím dětské skládačky se rozvíjejí pohybové dovednosti a jemná motorika dětí. Hra s autíčky podněcuje dětskou fantazii, kreativitu i logické myšlení.

Abrick stavebnice Pracovní stroje se dá kombinovat s dílky a kostkami jiných stavebnic Abrick od francouzského výrobce Écoiffier. Dílky jsou přiměřeně velké, snadno se skládají a zároveň se snadno rozkládají. Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky, které splňují nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Stavebnicí Abrick se postaráte se o to, aby se vaši malí neposedové nikdy nenudili a při tom se hravým způsobem rozvíjeli.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 u holinek zn. EVERCREATURES - pokud jsou na objednávku je aktuální doba dodání cca +-2 týdny

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné