Sekačka na trávu XL Garden&Seasons Écoiffierse zvukem a funkcemi > varianta sekačka s košem

ecoiffier
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 389,00 Kč
kus
Dětská sekačka na trávu XL Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je výborná zahradní hračka pro všechny neposedné děti od 18 měsíců. Sekačka na trávu je vyrobena z kvalitního plastového materiálu, s odolnými vlastnostmi. Její součástí je i otevíratelný koš na trávu, který se dá na sekačku kdykoliv připevnit. Stabilní a jednoduchou manipulaci umožňují 4 černá kolečka a ergonomická rukojeť, přizpůsobená pro dětské ruce. Při zatáhnutí za červeného startovací lanko vydává sekačka mechanický zvuk jako při skutečném startování. Na nádrži se nachází červený palivový uzávěr, díky kterému je hra pro děti ještě realističtější.

Prostřednictvím této hračky na zahradu se rozvíjí logické myšlení, protože děti zjišťují, jak fungují zahradní stroje a na co se používají. Děti si zlepšují jemnou a hrubou motoriku, pohybové dovednosti, veselé barvy v nich probouzejí fantazii a představivost. Hrou na povolání zahradníků nebo pomocníků v domácnosti se děti přibližují světu dospělých, získávají jistý pocit zodpovědnosti. Rozměry této praktické sekačky jsou 74*29*54 cm, přičemž celková výška sekačky je 54 cm a délka 74 cm. Sekačka nemá žádné elektronické funkce.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné