Odrážedlo Traktor s přívěsem a sekačkou > varianta traktor se sekačkou

ecoiffier
Dostupnost zboží: 3 dny
CENA 789,00 Kč
kus
Odrážedlo Traktor s přívěsem a sekačkou je nádherná souprava pro všechny děti od 18 měsíců z dílny francouzského Écoiffier. Tyrkysové odrážedlo má v zadní části přívěs na dvou kolečkách, na který si malí traktoristé mohou naložit zelenou sekačku s dlouhou tyrkysovou rukojetí. Všechny hračky spolu barevně i designově ladí, odrážedlo má v přední části veselý obličej a sekačka má v přední části obrázek ptáčka. Odrážedlo ve tvaru traktoru má pohodlné, ergonomicky vytvarované sedadlo, které je vzadu mírně vyvýšené, aby děťátko při jízdě nesklouzlo. Pod výklopným sedadlem se nachází praktický úložný prostor na hračky. Přívěs disponuje i sklápěcí rampou, která usnadňuje nakládání a vykládání sekačky.

S originální sekačkou si děti mohou hrát na zahradníky nebo pomáhat rodičům v zahradě. Celková délka odrážedla, spolu s přívěsem, je 104 cm. Odrážedlo má v přední části ochranu proti převrhnutí. Díky dětskému odrážedlu a sadě hraček se děti výborně zabaví na čerstvém vzduchu a také si posilují svalstvo na rukou i nohou. Veselé barvy a design odrážedla rozvíjí v dětech fantazii a představivost, poznávají nové barvy a tvary. Také se přibližují světu dospělých, hrají si na řidiče, přijímají odpovědnost za své jednání. Hra s odrážedlem je doporučena pro nejmenší děti, protože se už od útlého věku naučí udržovat rovnováhu, správně pohybovat nožičkami a později snadněji přecházejí na klasické kolo.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Francouzský Écoiffier se na trhu s hračkami vyjímá hračkami s originálním designem, moderními trendy, bezpečnostními kritérii na vysoké úrovni a kvalitou za přiměřenou cenu. Potěšte svého prcka koupí kvalitního odrážedla a sekačky v jednom a zaručíte mu hodiny plné zábavy.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné