Sekačka na trávu XL Garden&Seasons Écoiffierse zvukem turbo > varianta sekačka turbo

ecoiffier
SKLADEM
CENA 199,00 Kč
kus
Dětská sekačka na trávu Garden&Seasons od francouzského výrobce Écoiffier je originální zahradní hračka pro všechny šikovné děti od 18 měsíců. Tyrkysovo-zelená sekačka na trávu je vyrobena z kvalitního plastového materiálu s odolnými vlastnostmi. Stabilitu a snadnou manipulaci umožňují 4 černá kolečka a ergonomická rukojeť, která je přizpůsobena pro dětské ruce. Při zatažení červeného startovacího lanka vydává sekačka mechanický zvuk jako při skutečném startování. Na nádrži se nachází také palivový uzávěr, díky kterému je hra pro děti ještě realističtější.

Prostřednictvím této hračky na zahradu se rozvíjí logické myšlení, protože děti zjišťují, jak fungují zahradní stroje a na co se používají. Děti si zlepšují jemnou a hrubou motoriku, pohybové dovednosti, veselé barvy v nich probouzejí fantazii a představivost. Hrou na povolání zahradníků nebo pomocníků v domácnosti se děti přibližují světu dospělých, získávají jistý pocit zodpovědnosti. Rozměry této nadčasové sekačky jsou 44*26*49 cm, přičemž celková výška sekačky je 49 cm a délka 44 cm. Sekačka nemá žádné elektronické funkce.

Écoiffier je francouzský výrobce, který vyrábí kvalitní dětské hračky. Écoiffier splňuje nejvyšší evropská kritéria, proto jsou hračky Écoiffier vhodné i pro nejmenší děti. Ve světě, kde se nejčastěji setkáváme s výrobky vyrobenými v Číně, se výrazně odlišuje francouzský Écoiffier s originálním designem ovlivněným nejnovějšími trendy, bezpečnostními kritérii v průběhu výroby a kvalitou za přiměřenou cenu.

pokud máte jakýkoliv dotaz jak na zboží tak i doručení volejte - 604921321

 

 


 

DOTAZ NA ZBOŽÍ
(formulář můžete použít i pro rychlou objednávku zboží)

V případě rychlé objednávky vyjadřujete souhlas s OBCHODNÍMI PODMÍNKAMI
a náklady nezbytnými na doručení zboží dle našich způsobů doručení a plateb
* označené údaje jsou povinné